dowolna

Domy na sprzedaż Żory - Oferty sprzedaży domów

79 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

79 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

758 000 zł139 m² 5 453,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Istnieje możliwość wykończenia pod klucz. Cena za stan obecny, widoczny na zdjęciach i na filmie 758.000 zł Cena za stan POD KLUCZ 898.000 zł (gładzie, kafelki w obu łazienkach, schody,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł196 m² 4 081,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom budowany przez doświadczoną firmę budowlaną. Rozpoczynamy kolejne budowy w okolicy. Opisz mi gdzie chcesz zamieszkać? Jaki projekt domu wybrałeś? Istnieje możliwość wybudowania domu twoich.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł104 m² 6 394,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

1/2 bliźniaka. Dom bliźniaczy - apartament z ogródkiem - dwupoziomowe mieszkanie bezczynszowe w nowym domu, w zabudowie bliźniaczej. 0 dodatkowych opłat, 0 prowizji, 0 podatku pcc. Tylko 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł240 m² 5 620,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

NA sprzedaż wyjątkowo komfortowy, urokliwy dom W malowniczym otoczeniu. Możliwość szybkiego zamieszkania W umeblowanym I W pełni wyposażonym domu. Cena 1.349.000 zł za dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 360 000 zł322 m² 4 223,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący w Żorach. Tylko u Nas! Oferta na wyłączność! lokalizacja: nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej, a zarazem doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł120 m² 8 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom, do którego chce się wracać - nowy dach W cenie Wyobraź sobie miejsce, w którym po pracy zamykasz drzwi, a świat zwalnia. Cisza, prywatność, własny ogród i przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł129,03 m² 10 811,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:723 m²

Idealna oferta dla rodziny, która chce wprowadzić się od razu, bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów. Na sprzedaż nowoczesny, piętrowy dom o powierzchni użytkowej 129,03 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł122 m² 11 393,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:956 m²

Nowoczesny dom parterowy - Żory, baranowice - standard premium - gotowy do zamieszkania Dom, do którego wchodzisz i nic nie musisz robić. Wszystko jest gotowe od wnętrza po dopracowany ogród. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł153,50 m² 9 114,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:514 m²

Gotowy do zamieszkania dom premium, żory, rogoźna - jeśli marzysz o gotowym, nowoczesnym lokum w spokojnej lokalizacji ta nieruchomość spełni wszystkie Twoje oczekiwania! - Dodatkowe zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 395 000 zł129,03 m² 10 811,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:723 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł153,50 m² 9 114,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:514 m²

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł239,53 m² 2 901,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 673 m²

Nowa niższa cena! przestronny, w świetnej lokalizacji dom wolnostojący żory - zachód jedno lub dwurodzinny do ścisłego centrum żor ok. 2,5km - 20 min. pieszo do rybnika - ok. 12 km do gliwic -.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

550 000 zł160 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:464 m²

Dom na sprzedaż - Żory, ul. Kłapczyka Ścisłe centrum miasta | 160 m | duży potencjał inwestycyjny Na sprzedaż dom o powierzchni około 160 m , położony w wyjątkowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł133,19 m² 6 456,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:546 m²

Bez prowizji i bez podatku pcc! Aktualnie - dom w trakcie budowy- zdjęcia zawarte w ofercie stanowią wizualizacje. Dom Szafir charakteryzuje się prostą minimalistyczną formą. To dom.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł122 m² 6 475,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej | Żory - Osiny Jeśli szukasz solidnie wybudowanego bliźniaka w spokojnej okolicy, z dużą działką i przemyślanym układem warto zadzwonić.

Szczegóły ogłoszenia

993 000 zł174,76 m² 5 682,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Naprawdę przestronny, duży dom w bardzo przyjemnej do zamieszkania okolicy - wokół luźna zabudowa i mnóstwo zieleni. Dla Kogo? Dla tych którzy są znudzeni coraz to mniejszym metrażem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 000 zł139 m² 5 453,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący Żory Rój (stan deweloperski) - powierzchnia użytkowa: 139 m2 - powierzchnia działki: 620 m2 Dom oddany do użytkowania w 2025r., gotowy do sprzedaży! - układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 000 zł65 m² 12 030,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:650 m²

0% prowizji., 0% podatku PCC Na zdjęciu przedstawiamy wizualizację domu. Projekt posiada 3 przykładowe aranżacje. Posiadamy pozwolenie na budowę 7 domów i 7 działek budowlanych, uzbrojonych przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł103,62 m² 6 562,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bliźniak w Kleszczowie stan deweloperski 680.000 zł Mam do zaoferowania nowy dom parterowy w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 103,62m2 w jednej z żorskich dzielnic -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł85 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:650 m²

0% prowizji, 0 % podatku pcc. Na zdjęciu przedstawiamy wizualizację domu. Posiadamy pozwolenie na budowę 7 domów i 7 działek budowlanych, uzbrojonych przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł205,38 m² 6 811,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 264 m²

*** nowa cena *** komfortowy dom blisko natury żory - kleszczów Nieruchomość usytuowana w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Żor - Kleszczowie , spełni oczekiwania tych, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł179 m² 2 346,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:658 m²

Dom w spokojnej, kameralnej okolicy, który łączy komfort życia blisko natury z wygodnym i szybkim dojazdem do centrum Żor oraz miast aglomeracji śląskiej, w tym Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

699 000 zł154,65 m² 4 519,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Pozostał już ostatni dom Nowoczesny bliźniak w sercu Żor. Zamieszkaj tam, gdzie wszystko masz pod ręką! Szukasz miejsca, które łączy styl, wygodę i świetną lokalizację? Ten nowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł157,20 m² 7 627,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:642 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, wolnostojącego w dzielnicy Baranowice w Żorach. Dom wybudowany i oddany do użytku został w 2017 r. ,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł160 m² 3 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 989 m²

Stan do remontu w Gminie Suszec centrum Stan do remontu ,lata 90 te. wolnostojący dom parterowy z poddaszem użytkowym częściowo podpiwniczony o powierzchni 160m2 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 247 000 zł144 m² 8 659,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 144 m , położony na ogrodzonej i w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni 460 m . Nieruchomość zamieszkana od 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł90,08 m² 4 662,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:416 m²

Dom wolnostojący | żory - kleszczów stan surowy otwarty | bez pcc I prowizji Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym, zlokalizowany w spokojnej i poszukiwanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł89,71 m² 5 116,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

*459 tys* super oferta nowa inwestycja " apartamenty na złotej'' dwupoziomowe mieszkanie Z własnym ogródkiem żory baranowice Z dwoma miejscami parkingowymi. Wyłącznie U nas taka.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł205,38 m² 6 811,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 264 m²

Dom, w którym wszystko jest na swoim miejscu - komfort, natura i nowoczesność Kleszczów - jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Żor. Tutaj, w otoczeniu pól i domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł128,70 m² 9 246,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:802 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom z poddaszem użytkowym i garażem w Żorach przy ul.Gajowej. Gotowy do zamieszkania, nowoczesny dom z 2009 roku z poddaszem użytkowym, garażem.