dowolna

Działki budowlane Żory - Ogłoszenia sprzedaży działek

63 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 ogłoszenia

279 000 zł989 m² 282,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną o powierzchni 989 m , położoną w Żorach, dzielnica Rój. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 20,5 m x 48 m, co czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł4 234 m² 271,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Żory- kradziejówka aktualny plan zagospodarowania - dla dewelopera, dla inwestora indywidualnego Do sprzedaży działka o powierzchni 4234m2 plus 300m2 działki drogowej Otoczenie - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł5 000 m² 216 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji 0% podatku pcc Cena 200zł/m2 netto. Kupując rozpoczętą budowę vat 8% = cena brutto 1.080.000 zł (możemy dokonać pierwszego wpisu w dzienniku budowy i rozpocząć korytowanie.

Szczegóły ogłoszenia

131 000 zł750 m² 174,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjną działkę budowlaną Rudziczka o powierzchni 750 m . Cisza, las i wszystkie media miejsce na Twój wymarzony dom. 3 minuty do Biedronki w Suszcu. Położoną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

299 000 zł1 151 m² 259,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane po świeżym podziale geodezyjnym część z nich została już zarezerwowana, co potwierdza ogromne zainteresowanie tą lokalizacją. Na sprzedaż równa.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł4 728 m² 226,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Żory - Kleszczów | Gotowy teren pod osiedle domów jednorodzinnych | 4728 m Na sprzedaż kompleks działek budowlanych położony w spokojnej, rozwijającej się części Żor - Kleszczowie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł656 m² 274,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność biura Marzysz o dużej przepięknej działce z dala od miastowego zgiełku? Działka budowlana Żory dzielnica Folwarki Twoja prywatna oaza spokoju! Powierzchnia: 656 m2.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 224 m² 179,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana - Żory, rogoźna | 2224 m | 399 000 zł Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2224 m , położona przy ul. Łęgowej w spokojnej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 190 m² 117,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlano-rolna - Żory, rój Powierzchnia: 1190 m | Cena: 140 000 zł Oferuję działkę budowlano-rolną o powierzchni 1190 m , położoną w spokojnej dzielnicy Rój.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł921 m² 162,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność biura! Działka budowlana Żory-Rój ul.Kłokocińska 921m2 Nieruchomość zlokalizowana w piątej linii zabudowy w Żorach, obręb Rój, województwo Śląskie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

272 000 zł1 235 m² 220,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1235 m , zlokalizowana w Żorach, w dzielnicy Kleszczów , bezpośrednio przy ulicy Pszczyńskiej. Działka objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł821 m² 998,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z projektem i pozwoleniem na budowę - 6 mieszkań | Centrum Żor Cena: 820 000 pln Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna z gotowym projektem oraz prawomocnym pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł6 569 m² 254,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gratka dla inwestora żory osiny / baranowice działka budowlana W 50% oraz częściowo do przekształcenia na tereny budowlane położona blisko dwupasmówki tzw. Wiślanki. Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł969 m² 252,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Działka budowlana Żory- rowień ul. Cysterska/wiklinowa (róg dwóch ulic). Powierzchnia: 969 m2 Wymiary: około 49m od frontu na 20m2 Droga posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

189 588 zł732 m² 259 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł917 m² 261,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność biura Marzysz o dużej przepięknej działce z dala od miastowego zgiełku? Działka budowlana Żory dzielnica Folwarki Twoja prywatna oaza spokoju! Powierzchnia: 917 m2.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 063 m² 244,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1063 m - Żory (rój), ul. Wodzisławska 264 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1063 m , położona w spokojnej części dzielnicy Rój. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

5 176 440 zł14 379 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 14 379 mkw. Zgodnie z zapisami planu miejscowego istnieje możliwość realizacji obiektu gospodarczego o funkcji m.in: produkcyjnej, magazynowej.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 596 m² 78,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W żorach (rój) Na sprzedaż działka położona w Żorach zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego - pod zabudowę jednorodzinną + rola razem o powierzchni 1416 m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 500 m² 173,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana i rekreacyjna w to miejsce wyjątkowe ponieważ łączy w sobie zarówno bliskość wszelkich dogodności cywilizacyjnych jak i prywatną część ogrodową. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł2 436 m² 400,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tu nie kupujesz tylko działki. Tu kupujesz przestrzeń na przyszłość. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w Żorach o imponującej powierzchni 2436 m , oferowana w cenie 975 000.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł802 m² 280,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka budowlana W żorach-roju *** oferta na wyłączność *** Mam przyjemność zaoferować działkę budowlaną położoną wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej, w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową, ul. Kradziejówka

Zachód,Żory

1 945 710 zł4 989 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Możliwość rozliczenia W barterze! Powierzchnia gruntu: 4 989 m mpzp: c97mn zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna dopuszczalne małe budynki mieszkalne (do 6 lokali) możliwość realizacji zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Strażacka

Baranowice,Żory

199 500 zł922 m² 216,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealna oferta dla klientów, którzy szukają miejsca dla siebie w spokojnej okolicy - z możliwością rozpoczęcia budowy od zaraz! Na sprzedaż parcela (w całości budowlana) o pow. 922.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Żniwna

Śródmieście,Żory

1 493 100 zł4 875 m² 306,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Żory są nowoczesnym, przyjaznym miastem. Dobrze się tu mieszka i prowadzi biznesy. A ja mam działki w Żorach do sprzedania! Przekonaj się jaka to korzystna oferta: 4.875m 2 - prawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wrzosowa

Rowień,Żory

395 000 zł705 m² 560,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie stworzysz swój wymarzony dom bez konieczności przechodzenia przez długie formalności? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: żory, dzielnica Rowień ul. Wrzosowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Włościańska

Folwarki,Żory

330 000 zł2 055 m² 160,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Żory - Folwarki | 2055 m Nieruchomość z miejscowym planem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 2055 m , położona przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żory

Rój,Żory

210 000 zł1 188 m² 176,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1188 m , położona w Żorach przy ul. Dalekiej w spokojnej, zielonej okolicy, z szybkim i wygodnym dojazdem do centrum miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Rogoźna,Żory

159 000 zł750 m² 212 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy? Ta działka w Żorach Rogoźnej to idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Rój,Żory

290 000 zł1 063 m² 272,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane Żory-Rój | 1063 m i 1055 m | Pełne media | mpzp opis nieruchomości Na sprzedaż dwie nowowydzielone działki budowlane zlokalizowane w spokojnej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Baranowice,Żory

480 000 zł1 760 m² 272,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1760 m , położona w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Baranowice w Żorach. Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Tęczowa

Rowień- Folwarki,Żory

330 000 zł1 250 m² 264 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Piękna działka w Żorach - rewelacyjna lokalizacja - zapraszamy. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1250 m2 w Żorach-Rowniu. Nieruchomość zlokalizowana przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Rybnicka

Folwarki,Żory

610 000 zł2 913 m² 209,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży - działka budowlana, żory, ul. Rybnicka Oferta na wyłączność! - Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość gruntową położoną w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Lasoki

Rój,Żory

299 000 zł1 267 m² 235,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena - nie przegap! Szukasz urokliwej działki pod wymarzony dom w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, z dala od wielkomiejskiego skwaru? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Zielona

Zachód,Żory

260 000 zł705 m² 368,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Spokojna okolica, idealna działka pod Twój dom Żory, ul. Zielona! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 705 m (40m x 17,5m), położona w spokojnej i zielonej części Żor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Warszawska

Rogoźna,Żory

175 000 zł750 m² 252 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę w Żorach - Rogoźna. Działka o powierzchni 750 m2 zlokalizowana przy ul. Warszawskiej w zielonym otoczeniu. Działka o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żory

Rój,Żory

279 000 zł989 m² 282,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o wymiarach ok. 20m x 49m w świetnej lokalizacji. Opis: mam przyjemność przedstawić Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną w Żorach w dzielnicy Rój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Szoszowska

Baranowice,Żory

212 400 zł885 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane Baranowice, ul. Szoszowska Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane o powierzchni 885 m każda, położone w malowniczej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Podlesie

Baranowice,Żory

192 000 zł818 m² 234,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 818 m , zlokalizowana w jednej z najbardziej malowniczych części Baranowic. Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bogusławskiego

Żory,śląskie

130 000 zł2 446 m² 53,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nr oferty: działki tworzą kompleks o powierzchni 2446 m2 zlokalizowany w rejonie ulicy Bogusławskiego (rybnik). Bezpośrednie otoczenie stanowią tereny zielone, zabudowa usługowa, garażowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Złota

Kleszczów,Żory

163 210 zł859 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Przestawiamy Państwu na sprzedaż ostanią działkę budowlaną w Żorach, kleszczow przy ul. Złotej. Na sprzedaż została już tylko jedna ostatnia działka. Działka o powierzchni.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij