dowolna

Mieszkania umeblowane Żory - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

45 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

420 000 zł55 m² 7 636,36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie M4 55 m w Żory, os. Korfantego Oferujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w niskim bloku na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł72 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament W zabudowie szeregowej - Żory, ul. Prawnicza Wolne od zaraz oferta na wyłączność biura Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

319 000 zł55,70 m² 5 727,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super lokalizacja M-4 żory os. Sikorskiego niski blok III piętro 319 tys licencjonowane biuro nieruchomości solid posiadamy w swojej ofercie mieszkanie M-4 położone w niskim bloku na III.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie - zostań pierwszym lokatorem! Przedstawiam do wynajmu nowoczesny, komfortowy apartament o powierzchni 45 m z balkonem, zlokalizowany w nowym budynku oddanym do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu nowoczesny, komfortowy apartament o powierzchni 40 m z balkonem, zlokalizowany w nowym budynku oddanym do użytkowania w 2026 roku. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 zł26 m² 76,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka, dostępna od zaraz. Apartament idealna dla singla lub pary. Nowoczesna, komfortowa kawalerka o powierzchni 26 m z balkonem, zlokalizowana w nowym budynku oddanym do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł55,70 m² 32,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*do wynajęcia M-4 żory os. Korfantego I piętro niski blok zarezerwuj już dziś * licencjonowane biuro nieruchomości solid.WYŁĄCZNIE W SOLID mamy do zaoferowania mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękna kawalerka o powierzchni 26 m z balkonem. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze. Lokalizacja: ulica Augustyna Weltzla, w pobliżu ścisłego centrum, 15 minut spacerem do rynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 zł26 m² 76,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna, jasna, komfortowa kawalerka o powierzchni 26 m z balkonem, zlokalizowana w nowym budynku oddanym do użytkowania w 2026 roku. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł53,08 m² 50,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe Z dużym balkonem W nowym apartamentowcu- city park żory przy al. Wojska polskiego! Przedstawiamy ofertę apartamentu do wynajęcia mieszczącego się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38,25 m² 57,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Żory okazja piękne, bezczynszowe M-3 Z całym wyposażeniem! Mieszkanie wolne od zaraz! solid nieruchomości poleca tylko U nas wyłączność. Licencjonowane biuro nieruchomości solid Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł64 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie 3-pokojowe - centrum Żor 2800 zł + media Do wynajęcia nowe mieszkanie o pow. 64 m , zlokalizowane w nowym budownictwie w centrum Żor. Lokal znajduje się na 1 piętrzei.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowe 2 pokoje z ogródkiem i miejscem parkingowym | 30 m | Żory Do wynajęcia nowoczesne, mieszkanie o powierzchni 30 m , położone w Żorach przy ul. Złote Łany. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł45 m² 47,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe przy Rynku | 45 m | 1 piętro | Żory Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w kamienicy w ścisłym centrum Żor -.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł120 m² 8 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

**nowa oferta**** centrum**żory **3- kondygnacje** **umeblowane I Wyposażone ** Na sprzedaż nowoczesny, przestronny apartament o powierzchni 120 m , trzy- kondygnacyjny ,z garażem 18m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł31,80 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe 2 pokoje | 31,8 m | 1 piętro | miejsce postojowe | blisko lasu - Żory Do wynajęcia przytulne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 31,8 m , położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł76 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament W zabudowie szeregowej odstępne - 2600zł + media (gaz, prąd, woda) w/g zużycia kaucja zabezpieczająca - 5500 zł wolne od zaraz oferta na wyłączność biura Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł72 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem - Żory, centrum Wolne od zaraz oferta na wyłączność biura Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rezerwacja! Mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem - Żory, centrum Wolne od zaraz oferta na wyłączność biura Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| "alternatywa" Nieruchomości przedstawia ofertę mieszkania do wynajęcia usytuowanego na parterze w kamienicy blisko rynku w Żorach. Mieszkanie o pow. 55m 2 składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe M3 z garażem w centrum Żor | 50 m Do wynajęcia przestronne, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe (M3) o powierzchni 50 m , zlokalizowane na 1 piętrze w centrum Żor.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

4 000 zł66 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu jest eleganckie i nowoczesne mieszkanie w samym centrum Żor. Mieszkanie ma powierzchnię 66 m2, na którą składa się przestronny salon połączony z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł55,90 m² 32,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe | 55,9 m | os. 700-lecia Żor Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,9 m , położone w Żorach na os. 700-lecia w wysokim bloku na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40,17 m² 54,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł36,95 m² 46,01 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezczynszowa kawalerka, centrum Żor, 36,95m , Parter- 1700 zł Lokalizacja: żory - ścisłe centrum, w kamienicy Powierzchnia: 36,95 m Piętro: parter Forma najmu: umowa najmu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł54 m² 11 092,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta na wyłączność biura!nie szukaj dalej. W swojej ofercie posiadamy na sprzedaż apartament bezczynszowy w Żorach w samym centrum miasta. Nieruchomość o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 770 zł46 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy ofertę wynajmu nowoczesnego, 2-pokojowego nowego apartamentu o powierzchni ok. 46 m2, zlokalizowanego w spokojnej dzielnicy Żor przy ul. Folwareckiej. To oferta unikalna ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam nowoczesne M3, położone w kameralnym i nowym budynku z 2025 roku. Świetnie sprawdzi się dla singla, pary lub pracownika szukającego wygodnego lokum i prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł55 m² 39,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe M4 | 55 m | Umeblowane Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane w Żorach w budynku 6-mieszkaniowym. Mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł140 m² 6 357,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Nowoczesny apartament trzypoziomowy - 140 m + opcja tarasu | garaż + 2 miejsca parkingowe | świetna lokalizacja Mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi lub pary, która doceni lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł48,66 m² 49,32 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie z miejscem w hali garażowej - Park Weltzla, ul. Handlowa 7a | 48,66 m | 5 piętro Do wynajęcia nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 48,66 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z aneksem Żory

Żory,śląskie

483 000 zł70 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 70m2 w zabudowie szeregowej Żory Zapraszamy do zakupu nowoczesnego mieszkania w nowo wybudowanych budynkach w zabudowie szeregowej. Lokalizacja: - 3km do centrum - zaledwie 900.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł37 m² 9 729,73 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż - inwestycyjne mieszkanie 37 m | Żory, os. Sikorskiego | Gotowiec inwestycyjny z kontem na Bookingu! Lokalizacja: żory, osiedle Sikorskiego Powierzchnia: 37 m Piętro: 6.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł55,70 m² 6 732,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

*Rezerwacja* super okazja M-4 żory os. Sikorskiego umeblowane I wyposażone IV piętro okazja niski blok licencjonowanie biuro nieruchomości solid poleca mieszkanie położone w niskim bloku IV.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł68 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu jest eleganckie i nowoczesne mieszkanie w samym centrum Żor. Mieszkanie ma powierzchnię 68 m2, na którą składa się przestronny salon połączony z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 000 zł69 m² 7 797,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 69 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnej zabudowy szeregowej w Żorach. To idealna propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie 3-pokojowe z dużym tarasem - centrum Żor Cena: 2800 zł + media Mam przyjemność zaoferować do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł40 m² 33,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w centrum Żor 1350 zł + opłata do wspólnoty 400 zł + prąd i gaz Mam przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie o pow. 40 m2 w kamienicy w centrum Żor, 2 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł63 m² 41,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowy apartament 3 pokojowy w Rogoźnej Cześć! Mam przyjemność zaproponować Ci apartament o pow. 63 m2 w nowoczesnym apartamentowcu w Żorach, dzielnicy Rogoźna, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł62 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokoje | 62 m | 1 piętro | balkon | gotowe do wprowadzenia | Os. Gwarków Aspect Nieruchomości prezentuje komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,37 m , położone na 10. piętrze w budynku z windą przy ul. Pawlikowskiego 19C/21.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij