dowolna

Mieszkania Żory Osiedle Wojciecha Korfantego

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

158 000 zł56 m² 2 821,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam wyremontowane mieszkanie M-4 w Żorach (3 niezależne pokoje, kuchnia, łazienka z wc, piwnica duży balkon) pow. 56m2 w niskim bloku na IV piętrze.Spokojna okolica, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

158 000 zł56 m² 0,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam wyremontowane mieszkanie M-4 o pow. 56m2 w niskim bloku na 4 piętrze, mieszkanie jest jasne i przestronne.Na wyposażeniu mieszkania zostają meble kuchenne, lodówka, nowy piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

165 000 zł71 m² 2 323,94 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam wlasnosciowe mieszkanie O pow. 71.00 M2. tzw. M-6 uklad 2 X 2 W doskonalej lokalizacji, przy trasie wisla-warszawa mieszkanie jest W bardzo spokojnej okolicy niedaleko sadu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

1 000 zł56 m² 17,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę M-4, po remoncie , pozostają meble kuchenne ze sprzętem w zabudowie oraz szafa w przedpokoju, odstępne 1000zł plus czynsz i media

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

150 000 zł55 m² 2 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam M4 niski blok, pierwsze piętro, żory os.Korfantego BEZ POŚREDNIKÓW

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

145 000 zł56 m² 2 598,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niski blok,kuchnia, łazienka wykafelkowana

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

650 zł56 m² 11,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz umeblowane mieszkanie typu nrd odstępne 650,00 + czynsz i media

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

164 000 zł56 m² 2 928,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3- pokojowe mieszkanie na 3 piętrze 4 piętrowego bloku. Okolica bardzo spokojna, w pobliżu znajdują się wszystkie najważniejsze sklepy oraz centra handlowe. Mieszkanie wyremontowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

1 100 zł56 m² 19,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie M-4 typu nrd, na dłuższy okres czasu. 4 piętro, umeblowane pokoje i kuchnia (lodówka, piec kuchenny, naczynia) , w łazience szafki i pralka, nowe okna, mili i spokojni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

160 000 zł60 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie posiada nowe elegancko wykończone sufity podwieszane oraz luksusowe ściany wykonane ze stiuku nie wymagającego żadnych prac związanych z ich utrzymaniem i konserwacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

350 zł43 m² 8,14 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie typu M 3 ,w Żorach na oś. Korfantego. Mieszkanie na parterze w bloku 10-cio pietrowym, cena najmu 350zł + czynsz + media

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

160 000 zł56 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja mieszkanie M4 niski blok żory cena 160 000 Z przyjemnością przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie M4 o powierzchni ok 56m2. Jest zlokalizowane na czwartym piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

156 000 zł56 m² 2 785,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy serdecznie do komplex nieruchomości W naszej ofercie mamy M4- niski blok- II piętro! Licencjonowane biuro nieruchomości Komplex oferuje na sprzedaż mieszkanie M4 zlokalizowane.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij