dowolna

Mieszkania z aneksem Żory - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

43 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

43 ogłoszenia

Rynek pierwotny

354 588 zł45,46 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 82 mieszkań w nowoczesnym, 9-kondygnacyjnym budynku, zróżnicowanymi powierzchniowo od 26,70 m do 52,42 m . W poziomie parteru do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł85 m² 7 635,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie w Biurze Nieruchomości Prestige! Szukasz wyjątkowego mieszkania, które łączy nowoczesny styl, komfort i prestiżową lokalizację? To miejsce może być właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrzosowa

Żory,śląskie

520 000 zł62 m² 8 352,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament W zabudowie szeregowej Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkową ofertę pięknego i słonecznego apartamentu z tarasem w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Tęczowa

Żory,śląskie

538 000 zł69 m² 7 797,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zakupu mieszkania w nowych budynkach w zabudowie szeregowej, zlokalizowanych przy ul. Tęczowej w Żorach. Doskonała lokalizacja zaledwie 3,2 km od Rynku oraz 900 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Handlowa

Żory,śląskie

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, elegancki apartament o powierzchni 41 m , położony na 2. piętrze nowoczesnego, prestiżowego apartamentowca w centrum Żor. Mieszkanie jest absolutnie nowe nikt nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Żory,śląskie

498 000 zł70 m² 7 114,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Żory

Śródmieście,Żory

2 600 zł71 m² 36,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wynajmę 3-pokojowy apartament w samym centrum Żor 71 m2 (plus 3 m2 piwnicy). Tel.   . Doskonała lokalizacja w centrum Żor - apartamentowiec Zielona Podkowa: bliskość rynku oraz Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Handlowa

Śródmieście,Żory

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe wraz z garażem do wynajęcia. Gotowe do zamieszkania od zaraz! Bezpośrednio! Oferuję Państwu bezpośrednio piękne mieszkanie w nowym budynku z 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Księcia Władysława,Żory

379 000 zł70 m² 5 375,89 zł/m²

 

Piętro:7/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne M-6 | 70,50 m | Osiedle Księcia Władysława Na sprzedaż oferujemy komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70,50 m , zlokalizowane na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle 700-lecia Żor

700-lecia Żor,Żory

450 000 zł63 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia przestronne, niesamowicie zadbane mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane w spokojnej części Żor. Nieruchomość łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żory

Folwarki,Żory

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Żorach z ogródkiem, salon z kuchnią, łazienka i sypialnia. Taras na wyciągnięcie ręki. Miejsce parkingowe przy budynku, spokojna, zielona okolica. Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żory

Wojciecha Korfantego,Żory

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 38 m , które dzięki swojemu metrażowi zapewnia dużą swobodę, rzadko spotykaną w kawalerkach. To prosta i konkretna propozycja dla singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Księcia Władysława

Księcia Władysława,Żory

379 000 zł56 m² 6 804,31 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

M4 do wejścia! 55.7m2 - 2. piętro z windą - Żory, os. Ks. Władysława Marzysz o mieszkaniu, które nie wymaga żadnych nakładów? Chcesz po prostu wejść i zamieszkać? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skłodowskiej-Curie

Rój,Żory

545 000 zł104 m² 5 240,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowe mieszkanie bezczynszowe w nowym domu, w zabudowie bliźniaczej. 0 dodatkowych opłat, 0 prowizji, 0 podatku pcc. Tylko 5240zł/m2! Tylko 1 sąsiad. Jedno z mieszkań jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żory

Pawlikowskiego,Żory

1 900 zł69 m² 27,54 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia - 4 pokojowe oferta na wyłączność Do wynajęcia słoneczne mieszkanie o powierzchni użytkowej 69 m2 położone w Żorach - osiedle Pawlikowskiego. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żory

Powstańców Śląskich,Żory

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie max. dla 2 osób, cisza i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Żory

Śródmieście,Żory

2 000 zł36 m² 55,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! do wynajęcia komfortowe mieszkanie W apartamentowcu oferta na wyłączność biura odstępne - 2000zł ( w tym internet światłowodowy) + opłaty do wspólnoty ok. 500 zł (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żory

Pawlikowskiego,Żory

445 000 zł63 m² 7 063,49 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż nowoczesne, jasne mieszkanie o wysokim standardzie, położone w samym sercu miasta. Lokal znajduje się w Żorach na Os. Pawlikowskiego w budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Żory,śląskie

2 300 zł41 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do wynajęcia nowoczesny apartament W żorach oferta tylko w naszym biurze Do wynajęcia apartament o powierzchni 41 m2. Składa się z salonu z wyjściem balkon, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Władysława Pawlikowskiego,Żory

319 900 zł55 m² 5 784,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie M-4, 55,3 m - Żory, os. Pawlikowskiego Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 55,3 m , położone na 2. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Pawlikowskiego

Władysława Pawlikowskiego,Żory

275 000 zł55 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie M4 55 m , Żory, os. Pawlikowskiego Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 55 m , zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Osiedle Księcia Władysława

Księcia Władysława,Żory

345 000 zł70 m² 4 928,57 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta mieszkania na drugim piętrze w wysokim bloku na osiedlu Księcia Władysława Lokal o powierzchni 70m2 do którego przynależy piwnica Składa się z trzech oddzielnych pokoidużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Handlowa

Wojciecha Korfantego,Żory

949 999 zł65 m² 14 615,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w inwestycji Żorro luksus i design w centrum Żor Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Weltzla

Żory,śląskie

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie do wynajęcia od grudnia! Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Żory, ul. Weltzla Oferuję do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 38,5 m2 plus taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Handlowa

Żory,śląskie

389 000 zł32 m² 12 156,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu piękną kawalerkę 32m2 na pierwszym piętrze w apartamentowcu w Żorach. Budynek oddany do użytku w 2024 roku. Lokal składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Księcia Władysława

Księcia Władysława,Żory

285 000 zł49 m² 5 816,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta mieszkania na osiedlu Księcia Władysława na trzecim piętrze w wysokim bloku. Mieszkanie o powierzchni 49m2. Na metraż składają się sypialniasalon z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Władysława Pawlikowskiego,Żory

329 900 zł55 m² 5 965,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Żory

Wojciecha Korfantego,Żory

2 000 zł60 m² 33,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! komfortowe mieszkanie M3 W apartamentowcu do wynajęcia wolne od zaraz oferta na wyłączność biura odstępne - 2000zł ( w tym internet światłowodowy) + opłaty do wspólnoty ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żory

Księcia Władysława,Żory

1 900 zł56 m² 34,11 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia oferta na wyłączność Do wynajęcia słoneczne mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,70 m2 położone w Żorach - osiedle Księcia Władysława. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Herlinga-Grudzińskiego

Zachód,Żory

3 000 zł61 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 61 m2 w centrum Żor przy ul. Herlinga-Grudzińskiego (dzielnica zachód) w dobrej lokalizacji: 5min park cegielnia, z dogodnym dojazdem do autostrady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Powstańców

Żory,śląskie

210 000 zł28 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Oferta kawalerki o powierzchni 28 m2 na parterze dwa kroki od rynku w Żorach. Mieszkanie składa się z pokoju, łazienki ,kuchni z przedpokojem. Ogrzewanie miejskie, okna plastikowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Miła

Żory,śląskie

370 000 zł32 m² 11 591,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy piękne, przestronne mieszkanie nr 10 w segmencie A 2-pokojowe mieszkanie: 31,92 m Balkon: 3,08 m 2-piętro Segment A Mieszkanie kompletnie wykończone i umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Pawlikowskiego

Władysława Pawlikowskiego,Żory

329 900 zł55 m² 5 965,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skłodowskiej-Curie

Rój,Żory

840 000 zł104 m² 8 072,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem oferty jest nowoczesny Apartament o pow. 104,06 m2 z ogródkiem o powierzchni ok. 215 m2. Nieruchomość została wybudowany z najwyższej klasy materiałów. Budynek: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Żory

700-lecia Żor,Żory

1 450 zł30 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu kawalerki usytuowanego w centrum miasta w nowym budownictwie na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Sikorskiego

Żory,śląskie

345 000 zł55 m² 6 243,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta mieszkania na drugim piętrze w niskim bloku o powierzchni 55,26m2. Nieruchomość składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi, łazienki, przedpokoju, salonu z kuchnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Żory

Wojciecha Korfantego,Żory

2 000 zł35 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! funkcjonalne mieszkanie M3 do wynajęcia wolne od zaraz oferta na wyłączność biura odstępne - 2000zł ( w tym internet światłowodowy) + opłaty do wspólnoty ok. 550 zł ( w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Żory

Wojciecha Korfantego,Żory

2 000 zł60 m² 33,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja!komfortowe mieszkanie M3 W apartamentowcu do wynajęcia wolne od zaraz oferta na wyłączność biura odstępne - 2000zł ( w tym internet światłowodowy) + opłaty do wspólnoty ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Władysława Sikorskiego,Żory

385 000 zł62 m² 6 172,84 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Szukasz mieszkania dla siebie i swojej rodziny, gotowego do zamieszkania od zaraz? Koniecznie zapoznaj się z poniższą ofertą. Przedstawiam ofertę sprzedaży funkcjonalnego czteropokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Pawlikowskiego

Żory,śląskie

305 000 zł55 m² 5 519,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta mieszkania w Żorach na drugim piętrze o powierzchni 55,26m2. Składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi, przedpokoju, łazienki, salonu z otwartą kuchnią z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żory

Księcia Władysława,Żory

1 600 zł56 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

oferta na wyłączność mieszkanie 3 pokojowe Do wynajęcia mieszkania położone w Żorach na osiedlu Księcia Władysława składające się z salonu połączonego z kuchnią, łazienki, 2.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij