dowolna

Mieszkania Żory – oferty mieszkań na Śląsku

114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

114 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Księcia Władysława

Żory,śląskie

285 000 zł70 m² 4 071,43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie M-5 układ 2/2 księcia władysława 7D, 4 piętro w wieżowcu z windą. Oferuje Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 70 m2 w układzie 2/2 Lokal mieszkalny składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żory

Żory,śląskie

1 600 zł70 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu apartamentu 3 pokojowego usytuowanego w centrum miasta. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, dużej sypialni, sporego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle 700-lecia Żor

700-lecia Żor,Żory

269 000 zł71 m² 3 804,81 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Witam, rezerwacja! Okazja - jedne z ostatnich M5/M6 Na sprzedaż na 700-leciu! Bez prowizji! Na sprzedaż mieszkanie typu M5/M6 (z 3 pokojami / sypialniami, oraz pomieszczeniem gospodarczym / komórką).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

248 000 zł58 m² 4 275,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W żorach na osiedlu pawlikowskiego Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 58m2, usytuowany na ostatnim piętrze, niskiego- 4-piętrowego bloku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Władysława Pawlikowskiego,Żory

248 000 zł58 m² 4 275,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 58m2 żory Osiedle Pawlikowskiego W skład mieszkania wchodzą: -3 pokoje (w tym przestronny salon z wyjściem na duży balkon), - przedpokój (z pojemną zabudowaną szafą), - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Sikorskiego

Władysława Sikorskiego,Żory

254 000 zł56 m² 4 535,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 układ nrd osiedle sikorskiego biuro nieruchomości parcela oferuje Państwu do sprzedaży mieszkanie typu M-4 znajdujące się w niskim bloku na osiedlu Sikorskiego. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Centralna

Żory,śląskie

460 000 zł71 m² 6 477,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Nieruchomosc zaaranżowana przez architekta wnętrz z wykorzystaniem wysokiej jakosci materiałów (zabudowa stolarska,praktycznie w kazdym pomieszczeniu,płytki hiszpańskie porcelanosa,dekoracyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Pawlikowskiego

Władysława Pawlikowskiego,Żory

245 000 zł56 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 (56m2) Pawlikowskiego niski blok biuro nieruchomości parcela Oferuje Państwu do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe w układzie nrd ( 56 m2) - kuchnia , salon, dwa niezależne pokoje, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Władysława Sikorskiego

Władysława Sikorskiego,Żory

355 000 zł72 m² 4 930,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Do zaoferowania mam wyremontowane i umeblowane mieszkanie o powierzchni 72 m2 w układzie szwedzkim na Os. Sikorskiego. Nieruchomość składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, osobnym wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Żory

Żory,śląskie

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu apartamentu 2 pokojowego usytuowanego w centrum miasta w nowym budownictwie na drugim piętrze. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni otwartej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rój

Rój,Żory

980 zł48 m² 20,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem przestronne, przytulne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48m2, znajdujące się na trzecim piętrze w niskim budownictwie. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Gwarków

Żory,śląskie

950 zł48 m² 19,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48m2 znajdujące się na 3 piętrze w niskim bloku w Żorach na os. Gwarków. Mieszkanie składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

700-lecia Żor,Żory

264 000 zł56 m² 4 714,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-4 700-lecia niski blok! biuro nieruchomości parcela oferuje Państwu do sprzedaży mieszkanie M-4 w niskim bloku na os. 700-lecia. Lokal składa się z

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Sikorskiego

Władysława Sikorskiego,Żory

235 000 zł56 m² 4 196,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

m - 4 (56m2) Sikorskiego - niski blok II piętro - Okazja! Oferta na wyłączność! Parcela Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o całkowitej powierzchni 56m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Pawlikowskiego

Żory,śląskie

245 000 zł55 m² 4 433,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjna oferta dla rodzin - w świetnej lokalizacji! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum w pełni wykończony lokal Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

284 000 zł56 m² 5 071,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 Korfantego - niski blok! biuro nieruchomości parcela Oferuje Państwu do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe położone w Żorach na osiedli Korfantego w niskiej zabudowie. W skład wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wojska Polskiego

Żory,śląskie

1 100 zł47 m² 23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Mieszkanie na wynajem znajdujące się na Aleji Wojska Polskiego na 4 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie ma 47m2 , składa się z dużego salonu, sypialni, kuchni otwartej na salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Sikorskiego

Władysława Sikorskiego,Żory

209 000 zł48 m² 4 354,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

m-3 szwedzkie - świetna lokalizacja! biuro nieruchomości parcela Oferuje Państwu do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w układzie szwedzkim, zlokalizowane w niskim bloku na 4 piętrze na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kleszczówka

Kleszczówka,Żory

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz Kawalerki do Wynajęcia? Zobacz naszą ofertę poniżej. Prezentujemy Państwu do wynajęcia kawalerkę zlokalizowane w Żorach na parterze w domu wolnostojącym z osobnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Sikorskiego

Żory,śląskie

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu do wynajęcia Mieszkanie M-3 na osiedlu Sikorskiego w Żorach. Na wyposażenie mieszkania składa się: pojemna szafa w przedpokoju, w kuchni meble na wymiar, stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Władysława Pawlikowskiego,Żory

255 000 zł55 m² 4 636,36 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe oferta na wyłączność Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane z Żorach na os. Pawlikowskiego w wysokiej zabudowie na X piętrze. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Żory

2 300 zł72 m² 31,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apatamentowiec zielona podkowa mieszkanie do wynajęcia (72M2) odstępne - 2300zł + media (gaz, prąd, woda) w/g zużycia kaucja zabezpieczająca - 4600

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Gwarków

Żory,śląskie

194 000 zł73 m² 2 657,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Przestronne M-5 W układzie szwedzkim Żory os Gwarków-niska cena Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż. Przestronna i jasna nieruchomość o pow.72 mkw,składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

700-lecia Żor,Żory

265 000 zł56 m² 4 732,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Sikorskiego

Żory,śląskie

319 000 zł72 m² 4 418,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Piękne mieszkanie w układzie szwedzkim gotowe do zamieszkania! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń wysoki standard wykończeń Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Żory

Żory,śląskie

520 000 zł74 m² 7 039,39 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie W apartamentowcu wolne od zaraz parcela nieruchomości oferuje Państwu do sprzedaży w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 74m2 (kuchnia otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Pawlikowskiego

Władysława Pawlikowskiego,Żory

225 000 zł56 m² 4 017,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

M-4 os Pawlikowskiego II Piętro Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż 3-pokojowego znajdującego się na II piętrze w wysokiej zabudowie na os Pawlikowskiego.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Władysława Pawlikowskiego,Żory

229 000 zł56 m² 4 089,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-4 pawlikowskiego! niski blok III piętro! - świetna lokalizacja! biuro nieruchomości parcela Oferuje Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 56 m2 znajdujące się w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle 700-lecia Żor

700-lecia Żor,Żory

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu mieszkania 2-pokojowego zlokalizowanego na os. 700-lecia w Żorach na 4 piętrze w niskiej zabudowie. Mieszkanie jest czyste i słoneczne, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Żory

349 000 zł71 m² 4 915,49 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam komfortowe mieszkanie o powierzchni 71 m2 + piwnica znajdujące się w doskonałej lokalizacji w Żorach na Osiedlu Powstańców Śląskich. Mieszkanie składa się z nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Żory

Żory,śląskie

1 800 zł41 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowoczesny apartament W żorach oferta tylko w naszym biurze Do wynajęcia apartament o powierzchni 41

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Księcia Władysława,Żory

235 000 zł57 m² 4 094,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

!rezerwacja! Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie na oś. Ks. Władysława. Lokal znajduje się na II piętrze. Powierzchnia użytkowa 55,10 m2 + piwnica 2,3 m2 Mieszkanie składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Korfantego

Żory,śląskie

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż znajdujące się na osiedlu Korfantego na parterze w niskim bloku. Mieszkanie o pow. 48m2, składa się z salonu, pokoju, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Osiedle Sikorskiego

Żory,śląskie

399 000 zł62 m² 6 478 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szukasz Nowoczesnego Aparatamentu w Centrum Miasta? Chcesz Mieszkać w Nowym Bloku z Dużym Parkingiem? Zapraszam do zapoznania się z ofertą poniżej. Przedstawiamy Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle 700-lecia Żor

700-lecia Żor,Żory

1 500 zł72 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu Do Wynajęcia Mieszkanie M-6 które znajduję sie na os. 700-lecia na 2 piętrze. Mieszkanie posiada 4 pokoje w tym kuchnia która jest otwarta na salon. Kuchnia jest ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Osińska

Żory,śląskie

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz Apartamentu o Wysokim Standardzie w Spokojnej Okolicy? To znajdziesz w naszej ofercie poniżej. Przedstawiamy Państwu Apartament dwupokojowy o powierzchni 48m2 znajdującym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Osińska

Żory,śląskie

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz Apartamentu o Wysokim Standardzie w Spokojnej Okolicy? To znajdziesz w naszej ofercie poniżej. Przedstawiamy Państwu Apartament dwupokojowy o powierzchni 38m2 znajdującym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Osiedle Korfantego

Żory,śląskie

292 000 zł56 m² 5 214,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Żory os. Korfantego M4 niski blok 1 piętro ***zdanie kluczy i możliwość wprowadzenia w marcu (szczegóły do omowienia). W akcie notarialnym zostanie wykonany zapis tego warunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Pawlikowskiego

Władysława Pawlikowskiego,Żory

235 000 zł56 m² 4 196,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wolontariuszy

Władysława Sikorskiego,Żory

308 000 zł62 m² 5 008,13 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Witam posiadam w sprzedaży nowe bezczynszowe mieszkania w samym centrum os Sikorskiego w Żorach. Inwestycja w trakcie realizacji , bądź pierwszy wybierz najbardziej dogodne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle 700-lecia Żor

700-lecia Żor,Żory

265 000 zł56 m² 4 732,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

 

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij