Mieszkanie Żory

Wojciecha Korfantego, Żory, śląskie

  • 1 450 zł
  • 34,50 m²
  • 42,03 zł/m²

Zdjęcie

Arkadiusz Olek

Skontaktuj się

Mieszkanie Żory

Wojciecha Korfantego, Żory, śląskie

zaktualizowane:
5 maja 2026

1 450 zł

34,50 m²

42,03 zł/m²

Mieszkanie Żory

Zaktualizowane: 5 maja 2026

1 450 zł 34,50 m² 42,03 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
6
Liczba pokoi:
1
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
dobry
Kaucja:
2 900 zł

Piętro:

6

Liczba pokoi:

1

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

dobry

Kaucja:

2 900 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 450 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 34,50 m², 1 pokój (np. dla studenta); stan: dobry
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 6, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 2 900 zł / 2-krotność czynszu
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   telewizja kablowa
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: SALEX Nieruchomości, zaktualizowane: 05.05.2026
  •   numer ogłoszenia: SLX-MW-6268

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Kawalerka na wynajem - Żory, os. Korfantego

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 34,50 m², zlokalizowane na 6 piętrze w bloku z windą na os. Korfantego w Żorach. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy duży balkon oraz komórka lokatorska na tym samym piętrze.
Mieszkanie wyposażone jak na zdjęciach, gotowe do zamieszkania od zaraz. Ogrzewanie miejskie. (...)

Agent

Arkadiusz Olek

535 688...

535 688 889

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Arkadiusz Olek

535 688...

535 688 889

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Arkadiusz Olek

Zostaw telefon, oddzwonimy