Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego, Żory, śląskie

  • 198 000 zł
  • 48 m²
  • 4 125 zł/m²

Mieszkanie, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego, Żory, śląskie

zaktualizowane:
10 stycznia 2020

198 000 zł

48 m²

4 125 zł/m²

Mieszkanie, Wojciecha Korfantego

Zaktualizowane: 10 stycznia 2020

198 000 zł 48 m² 4 125 zł/m²

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 198 000 zł (4 125 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 48 m², 2 pokoje; stan: do remontu
  •   okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty)
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

MIESZKANIE M3
ŻORY, OS. KORFANTEGO
cena 198.000 zł

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie M3 o powierzchni 48m2.
Jest zlokalizowane na parterze w niskim bloku na osiedlu Korfantego.

Składa się z salonu, jednego pokoju, przedpokoju,kuchni oraz łazienki z wc.
Na ścianach tapeta, na podłogach panele i wykładzina, łazienka cała w glazurze, okna pcv.

Do lokalu przynależna jest piwnica i balkon. (...)

Kontakt

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości