Mieszkanie Żory

Księcia Władysława, Żory, śląskie

  • 229 000 zł
  • 56 m²
  • 4 089,29 zł/m²

Zdjęcie

Wiesława Potempa

Skontaktuj się

Mieszkanie Żory

Księcia Władysława, Żory, śląskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

229 000 zł

56 m²

4 089,29 zł/m²

Mieszkanie Żory

Zaktualizowane: 22 maja 2026

229 000 zł 56 m² 4 089,29 zł/m²

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 229 000 zł (4 089,29 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 56 m², 3 pokoje; stan: do remontu
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

**1 PIĘTRO** NISKI BLOK**

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 56 m², położone na 1 piętrze w niskim bloku, w świetnej lokalizacji - idealnej zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.

Lokal posiada duży potencjał aranżacyjny i został przygotowany do dalszych prac wykończeniowych według własnego projektu. Mieszkanie zostało całkowicie opróżnione, ściany przygotowano pod wykonanie gładzi, wykonana została instalacja elektryczna oraz gazowa. (...)

Agent

Wiesława Potempa

881 234...

881 234 638

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

881 234...

881 234 638

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy