Mieszkanie Żory
Żory, śląskie
- 525 000 zł
- 80,36 m²
- 6 533,10 zł/m²
Sylwia Lidak
Skontaktuj się
Mieszkanie Żory
Żory, śląskie
zaktualizowane:
23 kwietnia 2026
Mieszkanie Żory
Zaktualizowane: 23 kwietnia 2026
525 000 zł 80,36 m² 6 533,10 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
1/1
3
2026
przynależne na terenie ogrodzonym
deweloperski
Piętro:
1/1Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonymStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 525 000 zł (6 533,10 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Żorach)
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 80,36 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
- Budynek: dom wielorodzinny; rok budowy: 2026
- technika budowy: nowa technologia
- Rozkład mieszkania: piętro 1/1, dwustronne, jednopoziomowe, poddasze
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem
- Media: gaz, siła; ogrzewanie: centralne ogrzewanie, gazowe
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (2 miejsca parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: NIERUCHOMOŚCI I FINANSE Sylwia Lidak, zaktualizowane: 23.04.2026
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Żory, śląskie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, łąka, jezioro
- cicho
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, biblioteka, apteka, przychodnia, przystanek autobusowy, kościół, plac zabaw
Opis nieruchomości
Kupujesz bez prowizji 0% dla biura nieruchomości
APARTAMENT Z WIDOKIEM NA BESKID I JEZIORO GOCZAŁKOWICKIE WISŁA WIELKA (gm. PSZCZYNA) UL. MLECZNA
Szukasz ucieczki od miejskiego zgiełku, ale nie chcesz rezygnować z wysokiego standardu? To miejsce łączy jedno i drugie.