dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Żory Śródmieście

42 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

42 ogłoszenia

Dom z tarasem Żory

Śródmieście,Żory

999 000 zł250 m² 3 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:514 m²

Idealna oferta domu na dwie rodziny centrum żor blisko rynek tylko 999 tys tylko U nas. Licencjonowane biuro nieruchomości solid. Mamy do zaoferowania dom wolnostojący o pow całkowitej około.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Śródmieście,Żory

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem - Żory, centrum Wolne od zaraz oferta na wyłączność biura Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Śródmieście,Żory

749 000 zł155 m² 4 843,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Żory zachód oferta na wyłączność Jeden z tych domów może stać się dla Ciebie miejscem, do którego będziesz chciał wracać nie tylko po ciężkim dniu. Wnętrza przestronne, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Żory

399 000 zł54 m² 7 334,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe bezczynszowe mieszkanie w centrum Żor - al. Wojska Polskiego Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 46 m z piwnicą 8 m , położone na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Żory

399 000 zł54 m² 7 334,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania w centrum Żor, przy al. Wojska Polskiego. Bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 46 m z piwnicą 8 m , 2 pokoje, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Żniwna

Śródmieście,Żory

1 493 100 zł4 875 m² 306,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Żory są nowoczesnym, przyjaznym miastem. Dobrze się tu mieszka i prowadzi biznesy. A ja mam działki w Żorach do sprzedania! Przekonaj się jaka to korzystna oferta: 4.875m 2 - prawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Stodolna

Śródmieście,Żory

36,64 zł/m²232 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal 232 m idealny na biura lub usługi. Centrum, klimatyzacja, duży parking. Do wynajęcia przestronny, jasny lokal o powierzchni 232 m zlokalizowany w doskonałym punkcie centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Żory

Śródmieście,Żory

2 600 zł71 m² 36,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wynajmę 3-pokojowy apartament w samym centrum Żor 71 m2 (plus 3 m2 piwnicy). Tel.   . Doskonała lokalizacja w centrum Żor - apartamentowiec Zielona Podkowa: bliskość rynku oraz Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Handlowa

Śródmieście,Żory

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe wraz z garażem do wynajęcia. Gotowe do zamieszkania od zaraz! Bezpośrednio! Oferuję Państwu bezpośrednio piękne mieszkanie w nowym budynku z 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Żory

Śródmieście,Żory

28,74 zł/m²87 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Żory centrum Do wynajęcia lokal usługowy przeznaczony pod działalność handlową, biurową, ewentualnie pod kancelarię. Lokal składa się na parterze z jednego pomieszczenia i z wydzielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wodociągowa

Śródmieście,Żory

900 000 zł6 169 m² 145,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezydent miasta żory ogłasza trzeci nieograniczony przetarg ustny (licytacja) na sprzedaż prawa własności nieruchomości, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Żory położonej w Żorach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Śródmieście,Żory

44,44 zł/m²450 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wynajmu kamienicy - żory, ul. Pszczyńska 17 Do wynajęcia cały budynek komercyjny ( lub pojedyncze pomieszczenia - 45zl/m2 ) położony przy ul. Pszczyńskiej 17 w centrum Żor. Obiekt po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żory

Śródmieście,Żory

1 200 zł43 m² 27,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia rynek wyłączność biura Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni około 43 m2 zlokalizowane w ścisłym centrum miasta w kamienicy. Składa się z salonu, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Żory

Śródmieście,Żory

2 000 zł36 m² 55,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! do wynajęcia komfortowe mieszkanie W apartamentowcu oferta na wyłączność biura odstępne - 2000zł ( w tym internet światłowodowy) + opłaty do wspólnoty ok. 500 zł (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żory

Śródmieście,Żory

1 990 000 zł294 m² 6 759,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

Piękny, nowoczesny dom W idealnym miejscu! Suszec - Rudziczka! Prezentuję Państwu wyjątkowy dom na sprzedaż, wybudowany w 2021r, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sąsiedzka

Śródmieście,Żory

930 000 zł160 m² 5 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom do zamieszkania W centrum! żory ulica sąsiedzka! biuro nieruchomości Oferuje Państwu do sprzedaży wyremontowany dom w zabudowie bliźniaczej położony na kameralnym osiedlu w Żorach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sąsiedzka

Śródmieście,Żory

930 000 zł160 m² 5 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wodociągowa

Śródmieście,Żory

900 000 zł6 840 m² 131,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezydent miasta żory ogłasza nieograniczony przetarg ustny (licytacja) na sprzedaż prawa własności nieruchomości, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Żory położonej w Żorach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wodociągowa

Śródmieście,Żory

710 000 zł5 394 m² 131,63 zł/m²

 

 

 

Śródmieście,Żory

930 000 zł160 m² 5 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Śródmieście,Żory

550 000 zł188 m² 2 928,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:465 m²

0% prowizji! Dom wolnostojący do remontu w atrakcyjnej lokalizacji w strefy centrum w Żorach dzielnicy Zachód. Do sprzedaży dom wolnostojący dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Żory

390 000 zł69 m² 5 669,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz Przestronnego Mieszkania w Centrum? Sprawdź naszą nową ofertę, która może być idealna dla Ciebie! Przedstawiam Ci na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żory

Śródmieście,Żory

799 000 zł155 m² 5 166,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Budynek mieszkalny jednorodzinny W zabudowie bliźniaczej żory zachód oferta na wyłączność Masz już dość mieszkania w bloku? A może potrzebujesz miejsca, w którym będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żory

Śródmieście,Żory

650 000 zł155 m² 4 203,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Żory zachód oferta na wyłączność Na sprzedaż nowy budynek mieszkalny jednorodzinny zaprojektowany w lustrzanym odbiciu z symetrycznie przesuniętymi względem siebie o 1 metr segmentami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Pszczyńska

Śródmieście,Żory

51,95 zł/m²385 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko w Realton Nieruchomości! Zobacz film: do wynajęcia lokal obiekt znajdujący się przy ul. Pszczyńskiej 17 w Żorach. Budynek przeszedł generalny remont 2024 roku. Właściciel dostosuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Żory

Śródmieście,Żory

1 870 zł40 m² 47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu apartamentu 2 pokojowego usytuowanego w centrum miasta w nowym budownictwie na trzecim piętrze. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni otwartej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Folwarecka

Śródmieście,Żory

499 000 zł55 m² 9 084,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dodatkowe korzyści, które wyróżniają naszą ofertę: 1. Kup mieszkanie na raty notarialne! Bez sprawdzania zdolności kredytowej i bik idealne rozwiązanie, jeśli chcesz kupić dom na własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Stodolna

Śródmieście,Żory

23 zł/m²100 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia podpiwniczony lokal handlowo-usługowy o powierzchni 100 m2 w centrum Żor. Cena 23 zł netto pln za m2. Budynek zlokalizowany jest w bardzo ruchliwym miejscu, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Śródmieście,Żory

2 100 zł53 m² 39,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia komfortowe mieszkanie W centrum miasta żory oferta tylko w naszym biurze Oferuję Państwu do wynajęcia mieszkanie w centrum miasta. Składa się z kuchni otwartej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żory

Śródmieście,Żory

2 500 zł114 m² 21,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o pow. 114m2 w nowej kamienicy w centrum Żor, usytuowane na pierwszym piętrze. Reprezentacyjny salon połączony z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Moniuszki

Śródmieście,Żory

249 900 zł52 m² 4 805,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie ma powierzchnię 52m i znajduje się w odnowionej kamienicy. Budynek jest odświeżony zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz, co sprawia, że prezentuje się bardzo estetycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Górne Przedmieście

Śródmieście,Żory

59,38 zł/m²80 m² 4 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ogłoszenie o najmie lokalu handlowo-usługowego Lokalizacja: żory, ul. Górne Przedmieście 5 Powierzchnia: 80 m Opis Lokalu: do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żory

Śródmieście,Żory

558 476 zł1 991 m² 280,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwie działki budowlane w Żorach o łącznej powierzchni 1991 m2. Działki są sprzedawane razem. Powierzchnia: - działka nr 1 to 833 m2 - Działka nr 2 to 1158.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Żory

Śródmieście,Żory

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu apartamentu 2 pokojowego usytuowanego w centrum miasta na drugim piętrze. Mieszkanie składa się z salonu, aneksu kuchennego przy salonie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Folwarecka

Śródmieście,Żory

454 000 zł55 m² 8 263,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsza okazja na black week! Standardowa cena: 494 000 zł rabat black week - 40 000 zł Promocyjna cena na black week: 454000 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 494 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Żory

Śródmieście,Żory

1 850 zł40 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu apartamentu 2 pokojowego usytuowanego w centrum miasta w nowym budownictwie na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni otwartej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żory

Śródmieście,Żory

1 350 000 zł146 m² 9 265,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 121 m²

Rezerwacja Wchodzisz i od razu czujesz się jak w swoim wymarzonym miejscu. Ten piękny, nowoczesny dom jednorodzinny znajduje się w cichym i spokojnym otoczeniu, tuż przy lesie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Żory

Śródmieście,Żory

182 000 zł789 m² 230,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną zaledwie 500 metrów od rynku w Żorach! Działka znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji, otoczonej zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żory

Śródmieście,Żory

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem pięknie urządzone, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni około 50 m , zlokalizowane na drugim piętrze zabytkowej kamienicy w centrum Żor. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Żory

Śródmieście,Żory

30 zł/m²60 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gabinet do wynajęcia W centrum żor 1800 zł ( w tym wszystkie media, internet + światło + gaz + prąd kaucja zabezpieczająca dwu miesięczny czynsz Oferujemy Państwu do wynajęcia gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Śródmieście,Żory

34,22 zł/m²44 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia ścisłe centrum miasta wyłączność biura Lokal handlowo usługowy o powierzchni 43,84 m2 zlokalizowany na parterze w kamienicy w ścisłym centrum Żor. Składa się.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij