Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Żory Osiedle Rowień

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

10 000 zł471 m² 21,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:17 817 m²

Oferta dla poważnego inwestora. Do wynajęcia kompleks restauracyjno-weselny położony na działce o pow. ok 18000 m2 Kompleks składa się z: - budynku głównego ( pow. zabudowy 471m2 ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Tychy

Tychy(Żory + 20 km)

684 500 zł185 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Promocyjna cena_lokal inwestycyjny lub pod własną działalność biuro, magazyn, produkcja oferta właściciela nie pobieramy prowizji Pozostało już tylko kilka lokali Istnieje możliwość zakupu lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Hala, ul. Bukowa

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski(Żory + 12 km)

2 100 000 zł365,70 m² 5 742,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 329 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Na sprzedaż: garaż dla ciężarówek z pełnym zapleczem i ogromną działką 6329 m Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł366 m² 4 918,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:404 m²

Przestronny lokal usługowo-handlowy W centrum żor ***oferta na wyłączność*** Oferujemy na sprzedaż obiekt usługowo-handlowy zlokalizowany w centrum Żor. Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie Górne i Dolne,Jastrzębie-Zdrój(Żory + 8 km)

350 000 zł273 m² 1 282,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 382 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkami o charakterze usługowo-handlowo-magazynowym , położona na działce o powierzchni 1382 m . Oferta dostępna na wyłączność biura.