dowolna

Domy z poddaszem Żory - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

40 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

40 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 395 000 zł129,03 m² 10 811,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:723 m²

Idealna oferta dla rodziny, która chce wprowadzić się od razu, bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów. Na sprzedaż nowoczesny, piętrowy dom o powierzchni użytkowej 129,03 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł122 m² 11 393,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:956 m²

Nowoczesny dom parterowy - Żory, baranowice - standard premium - gotowy do zamieszkania Dom, do którego wchodzisz i nic nie musisz robić. Wszystko jest gotowe od wnętrza po dopracowany ogród. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł322 m² 4 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący w Żorach. Tylko u Nas! Oferta na wyłączność! lokalizacja: nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej, a zarazem doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł153,50 m² 9 114,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:514 m²

Gotowy do zamieszkania dom premium, żory, rogoźna - jeśli marzysz o gotowym, nowoczesnym lokum w spokojnej lokalizacji ta nieruchomość spełni wszystkie Twoje oczekiwania! - Dodatkowe zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 395 000 zł129,03 m² 10 811,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:723 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł153,50 m² 9 114,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:514 m²

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł239,53 m² 2 901,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 673 m²

Nowa niższa cena! przestronny, w świetnej lokalizacji dom wolnostojący żory - zachód jedno lub dwurodzinny do ścisłego centrum żor ok. 2,5km - 20 min. pieszo do rybnika - ok. 12 km do gliwic -.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł170 m² 3 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowa cena do negocjacji! Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni całkowitej ok. 170 m2 usytuowany na działce o pow. 750 m2 wzniesiony w Żorach , obręb Baranowice,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

860 000 zł133,19 m² 6 456,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:546 m²

Bez prowizji i bez podatku pcc! Aktualnie - dom w trakcie budowy- zdjęcia zawarte w ofercie stanowią wizualizacje. Dom Szafir charakteryzuje się prostą minimalistyczną formą. To dom.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł160 m² 3 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 989 m²

Stan do remontu w Gminie Suszec centrum Stan do remontu ,lata 90 te. wolnostojący dom parterowy z poddaszem użytkowym częściowo podpiwniczony o powierzchni 160m2 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł128,70 m² 9 246,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:802 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom z poddaszem użytkowym i garażem w Żorach przy ul.Gajowej. Gotowy do zamieszkania, nowoczesny dom z 2009 roku z poddaszem użytkowym, garażem.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł196 m² 4 081,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom budowany przez doświadczoną firmę budowlaną. Rozpoczynamy kolejne budowy w okolicy. Opisz mi gdzie chcesz zamieszkać? Jaki projekt domu wybrałeś? Istnieje możliwość wybudowania domu twoich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł90,08 m² 6 771,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:416 m²

Dom wolnostojący | żory - kleszczów stan deweloperski | bez pcc I prowizji 610.000 PLN Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie deweloperskim, zlokalizowany w spokojnej i poszukiwanej.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł120 m² 8 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom, do którego chce się wracać - nowy dach W cenie Wyobraź sobie miejsce, w którym po pracy zamykasz drzwi, a świat zwalnia. Cisza, prywatność, własny ogród i przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł140 m² 6 135,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Bliźniak - żory- centrum! świetna lokalizacja! Spokojna okolica ze ślepą uliczką także cisza i spokój z samochodami. Do sprzedania dom - w zabudowie bliźniaczej Lewa strona ) prawa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł103,62 m² 6 562,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bliźniak w Kleszczowie stan deweloperski 680.000 zł Mam do zaoferowania nowy dom parterowy w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 103,62m2 w jednej z żorskich dzielnic -.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł154,06 m² 7 919 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:777 m²

Szukasz Komfortowego Domu Parterowego Gotowego Do Zamieszkania? Sprawdź poniższą ofertę być może ten dom będzie wkrótce Twój. Przedstawiam Ci na sprzedaż dom wolnostojący parterowy w Żorach.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł445,42 m² 2 918,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż - Dom wolnostojący | 255,38 m | działka 1819 m | Spokojna okolica Lokalizacja: żory-Kleszczów Powierzchnia użytkowa: 255,38 m Powierzchnia całkowita zabudowy: 445,42.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł122 m² 11 393,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:956 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 000 zł127,08 m² 6 192,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:265 m²

Dom na sprzedaż - Żory, osiedle Spokojna Przystań Szukasz miejsca, które łączy komfort nowoczesnego domu z ciszą i bliskością natury? Poznaj ofertę domu Oskar A w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł127 m² 6 142 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:251 m²

Rezerwacja Szukasz Spokojnego Domu Dla Siebie i Rodziny? Zapraszam do zapoznania się z ofertą poniżej. Przedstawiam Ci na sprzedaż dom szeregowy w Żorach-Kleszczówce, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 599 000 zł210 m² 7 614,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Piękny, nowoczesny I komfortowy dom wolnostojący Żory - okolica Rudziczka. Bardzo dogodny dojazd do centrum żor, okolica nowych domów. Tylko W solid taka oferta wyłączność Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł90,08 m² 5 439,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom wolnostojący w Żorach - Rogoźnej stan surowy otwarty 490.000 PLN i podatku PCC Mam do zaoferowania dom wolnostojący w stanie surowym otwartym w Żorach - Rogoźnej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł255 m² 5 019,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 819 m²

Szukasz domu, który połączy komfortowe życie na parterze z możliwością dowolnej aranżacji poddasza? Oferujemy wyjątkową nieruchomość w Żorach (dzielnica Kleszczów). To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł240 m² 5 620,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

NA sprzedaż wyjątkowo komfortowy, urokliwy dom W malowniczym otoczeniu. Możliwość szybkiego zamieszkania W umeblowanym I W pełni wyposażonym domu. Cena 1.349.000 zł za dom.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł128 m² 6 242,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:816 m²

Super okazja dom żory kleszczówka do zamieszkania 799 tys tylko W solid taka oferta. Licencjonowane biuro nieruchomości Solid. Posiadamy w swojej ofercie dom do zamieszkania o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł152 m² 4 993,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Tylko U nas nowe osiedle domów W zabudowie szeregowej żory centrum blisko rynku Oferujemy różne opcje zakupu danej nieruchomości. - chcesz mieszkać w nowym domu? Wymień swoje mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł205,38 m² 6 811,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 264 m²

Dom, w którym wszystko jest na swoim miejscu - komfort, natura i nowoczesność Kleszczów - jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Żor. Tutaj, w otoczeniu pól i domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł205,38 m² 6 811,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 264 m²

*** nowa cena *** komfortowy dom blisko natury żory - kleszczów Nieruchomość usytuowana w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Żor - Kleszczowie , spełni oczekiwania tych, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł134,26 m² 5 921,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:327 m²

Brak prowizji I podatku pcc! Nie szukaj w innym biurze nieruchomości! dom Z oferty jest W trakcie budowy! Zdjęcia zaprezentowane w ofercie są z domu pokazowego. Szczegóły:.

Szczegóły ogłoszenia

1 247 000 zł144 m² 8 659,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 144 m , położony na ogrodzonej i w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni 460 m . Nieruchomość zamieszkana od 2020.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł135,81 m² 5,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:969 m²

Nowoczesny dom wolnostojący, jednorodzinny W żorach - dzielnica baranowice Stan deweloperski Dom energooszczędny 135,81 m2 powierzchni użytkowej 969 m2 - działka Oferujemy Państwu do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł153,50 m² 3 680,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:506 m²

Nowa oferta W biurze! Prezentuję do sprzedaży dom o uniwersalnej bryle, której ponadczasowe piękno wynika z harmonijnych proporcji i kształtów. Powierzchnia domu to 153,50 m2.,.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł213 m² 4 366,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W swojej ofercie mamy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim premium! w bardzo wysokim standardzie. Nowoczesna bryła budynku zlokalizowana jest w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł110 m² 5 809,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:602 m²

Niższa cena! nowoczesny dom wolnostojący W żorach - rój przy ulicy za miastem / rajska Stan surowy zamknięty Dom energooszczędny 2 km do autostrady A1 110 m2 powierzchni użytkowej parteru Duży.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł249 m² 7 991,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 279 m²

Dom Wolnostojący Żory - Baranowice 1.990.000 PLN Mam przyjemność zaoferować Państwu dom wolnostojący o pow. użytkowej 177 m2 posadowiony na działce 4279 m2, w sąsiedztwie lasu, luźnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł90,08 m² 4 662,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:416 m²

Dom wolnostojący | żory - kleszczów stan surowy otwarty | bez pcc I prowizji Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym, zlokalizowany w spokojnej i poszukiwanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł134 m² 5 932,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

!nowa oferta! dom wolnostojący /4 pokoje/garaż Pow. działki: 354.00 m Powierzchnia użytkowa: 134.00 m Pokoje: 4 Budynek Rok budowy: 2021 Materiał budowlany: wolnostojący Stan budynku: do.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł250 m² 3 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:514 m²

Idealna oferta domu na dwie rodziny centrum żor blisko rynek tylko 999 tys tylko U nas. Licencjonowane biuro nieruchomości solid. Mamy do zaoferowania dom wolnostojący o pow całkowitej około.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 000 zł165,10 m² 4 766,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Oskar B to nowoczesny dom piętrowy w zabudowie bliźniaczej, który łączy styl, komfort i funkcjonalność, oferując doskonałą przestrzeń dla rodzin ceniących wygodę i estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szykowna

Zachód,Żory

1 250 000 zł186 m² 6 720,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:365 m²

Komfortowy dom szeregowy W świetnej lokalizacji, idealny dla dużej rodziny. Oferuję do sprzedaży komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o pow. całkowitej 186m2, użytkowej.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij