dowolna

Mieszkania z prawem własności Żory - Lista ofert

26 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

26 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

550 000 zł66,71 m² 8 244,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w zabudowie szeregowej Żory, ul. Owocowa Twoje nowe miejsce w sercu zielonej i spokojnej części miasta lokalizacja Kameralne osiedle przy ul. Owocowej w Żorach to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 000 zł79,25 m² 8 921,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament na sprzedaż Żory, ul. Owocowa Na sprzedaż komfortowy w pełni wyposażony apartament położony w Żory, przy ul. Owocowej na kameralnym osiedlu składającym się.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł55 m² 7 636,36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie M4 55 m w Żory, os. Korfantego Oferujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w niskim bloku na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

327 000 zł46,85 m² 6 979,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas. Na sprzedaż mieszkanie z wyposażeniem w bardzo dobrej lokalizacji Żor ul. Wojska Polskiego - składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Żory - osiedle sikorskiego mieszkanie typu M4 bardzo dobra lokalizacja 3 pokoje niski blok - 4 piętro Powierzchnia użytkowa: 55,30 m2 największe atuty mieszkania: niski blok możliwość własnej.

Szczegóły ogłoszenia

841 000 zł66,39 m² 12 667,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Świetna okazja dla osób, które szukają nowego mieszkania z balkonem - w świetnej lokalizacji! Przy zakupie nie zapłacisz 2% podatku pcc - nawet jeśli posiadasz już jakąś nieruchomość!.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

420 000 zł67,74 m² 6 200,18 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| "alternatywa" Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania typu M6 w Żorach na os. Pawlikowskiego na VII piętrze w wysokim bloku. Mieszkania o pow. 67,74m 2 w układzie 3x1,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł54,20 m² 9 206,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Żory - baranowice mieszkanie Z własnym ogródkiem 54,20 m2 - 330m2 działki - 499 000 zł dwa miejsca parkingowe wyłącznie U nas taka oferta! nie szukaj dalej! W swojej ofercie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z aneksem Żory

Żory,śląskie

483 000 zł70 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 70m2 w zabudowie szeregowej Żory Zapraszamy do zakupu nowoczesnego mieszkania w nowo wybudowanych budynkach w zabudowie szeregowej. Lokalizacja: - 3km do centrum - zaledwie 900.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 000 zł69 m² 7 797,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 69 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnej zabudowy szeregowej w Żorach. To idealna propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 945 zł54,88 m² 8 964,01 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja K12 Apartamenty to unikalne przedsięwzięcie w skali Żor - rewolucja mieszkaniowa w sercu tego miasta.Widoki, których nie dostaniesz nigdzie indziej w Żorach! OSTATNIE TAK WYSOKO.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 000 zł52 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Żory Kleszczów apartamenty bezczynszowe | wysoki standard | ogródek / balkon Na sprzedaż kameralna inwestycja nowoczesnych apartamentów bezczynszowych, zlokalizowana w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 000 zł52 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Żory Kleszczów apartamenty bezczynszowe | wysoki standard | ogródek Na sprzedaż kameralna inwestycja nowoczesnych apartamentów bezczynszowych, zlokalizowana w zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł104 m² 6 346,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupoziomowe M-5 Żory Rój, ogródek, nowe budownictwo. - M-5 - powierzchnia: 104 m2 - ogródek 152 m2 - 2 miejsca postojowe - 2 łazienki - ogrzewanie: gazowe kotłem dwufunkcyjnym, podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

354 588 zł45,46 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 82 mieszkań w nowoczesnym, 9-kondygnacyjnym budynku, zróżnicowanymi powierzchniowo od 26,70 m do 52,42 m . W poziomie parteru do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Żory,śląskie

449 000 zł53,30 m² 8 424,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bezczynszowe mieszkanie z duszą w Żorach - 53 m , ul. Weltzla Marzysz o mieszkaniu gotowym do zamieszkania, w spokojnej i bezpiecznej okolicy? Oferujemy przestronne 53 m w.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł66,16 m² 11 865,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz miejsca, gdzie życie tętni energią, a Ty masz wszystko na wyciągnięcie ręki? Zapomnij o staniu w korkach i długich dojazdach. Zamieszkaj w City Park przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 880 zł61,28 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Żory-Rogoźna, III etap nowej inwestycji Oferujemy na sprzedaż apartament na parterze w nowoczesnych, dwulokalowych budynkach w zabudowie szeregowej. Mieszkania na parterze i piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł70,70 m² 4 950,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Żory - mieszkanie typu M-6 na osiedlu Pawlikowskiego, za cenę 350.000,- zł Przedstawiamy Państwu mieszkanie, zlokalizowane na V-tym piętrze w wysokim bloku na osiedlu Pawlikowskiego w Żorach.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł85 m² 7 635,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie w Biurze Nieruchomości Prestige! Szukasz wyjątkowego mieszkania, które łączy nowoczesny styl, komfort i prestiżową lokalizację? To miejsce może być właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł54,20 m² 9 206,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,37 m , położone na 10. piętrze w budynku z windą przy ul. Pawlikowskiego 19C/21.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

665 000 zł104 m² 6 394,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

1/2 bliźniaka. Apartament z ogródkiem - dwupoziomowe mieszkanie bezczynszowe w nowym domu, w zabudowie bliźniaczej. 0 dodatkowych opłat, 0 prowizji, 0 podatku pcc. Tylko 1 sąsiad. Jedno.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł54 m² 11 092,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta na wyłączność biura!nie szukaj dalej. W swojej ofercie posiadamy na sprzedaż apartament bezczynszowy w Żorach w samym centrum miasta. Nieruchomość o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł80,36 m² 6 533,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupujesz bez prowizji 0% dla biura nieruchomości apartament Z widokiem na beskid I jezioro goczałkowickie wisła wielka (gm. Pszczyna) ul. Mleczna Szukasz ucieczki od miejskiego zgiełku, ale nie.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł55,33 m² 8 404,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 Żory Na sprzedaż oferujemy komfortowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 55,33 m , położone w doskonałej lokalizacji - przy Alei Niepodległości w Żorach. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Tęczowa

Żory,śląskie

538 000 zł69 m² 7 797,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zakupu mieszkania w nowych budynkach w zabudowie szeregowej, zlokalizowanych przy ul. Tęczowej w Żorach. Doskonała lokalizacja zaledwie 3,2 km od Rynku oraz 900 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Żory,śląskie

498 000 zł70 m² 7 114,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Żory

399 000 zł54 m² 7 334,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe bezczynszowe mieszkanie w centrum Żor - al. Wojska Polskiego Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 46 m z piwnicą 8 m , położone na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Powstańców Śląskich,Żory

359 000 zł56 m² 6 445,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! M-4 I piętro niski blok oś. Powstańców śląskich oferta na wyłączność biura! Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie M 4 (55,70 m2) znajdujące się na oś. Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

339 000 zł56 m² 6 075,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dostępne od 1 marca - gotowe do zamieszkania! Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z funkcjonalnym układem i ciszą wokół? To M4 łączy komfort, bezpieczeństwo i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Żory

399 000 zł54 m² 7 334,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania w centrum Żor, przy al. Wojska Polskiego. Bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 46 m z piwnicą 8 m , 2 pokoje, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle 700-lecia Żor

700-lecia Żor,Żory

450 000 zł63 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia przestronne, niesamowicie zadbane mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane w spokojnej części Żor. Nieruchomość łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Księcia Władysława

Księcia Władysława,Żory

379 000 zł56 m² 6 804,31 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

M4 do wejścia! 55.7m2 - 2. piętro z windą - Żory, os. Ks. Władysława Marzysz o mieszkaniu, które nie wymaga żadnych nakładów? Chcesz po prostu wejść i zamieszkać? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

700-lecia Żor,Żory

291 000 zł47 m² 6 191,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ciepłe, jasne mieszkanie z widokiem, który koi zmysły. Tylko 700 m od Rynku To mieszkanie ma w sobie coś wyjątkowego. Cisza, jakiej trudno szukać w mieście. Zachody słońca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skłodowskiej-Curie

Rój,Żory

545 000 zł104 m² 5 240,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowe mieszkanie bezczynszowe w nowym domu, w zabudowie bliźniaczej. 0 dodatkowych opłat, 0 prowizji, 0 podatku pcc. Tylko 5240zł/m2! Tylko 1 sąsiad. Jedno z mieszkań jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Księcia Władysława

Księcia Władysława,Żory

325 000 zł56 m² 5 834,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Powierzchnia mieszkania: ponad 55 m idealna dla rodziny Przestronny salon dużo miejsca do wspólnego spędzania czasu Dwa oddzielne pokoje mogą pełnić funkcję sypialni lub pokoi dziecięcych Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

325 000 zł56 m² 5 824,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja! bez prowizji! do zamieszkania od zaraz Umeblowane lub bez mebli. Okazyjna cena z meblami 325.000 zł : z wyposażeniem widocznym na zdjęciach i sprzętem AGD - zmywarka SIEMENS,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Pawlikowskiego

Władysława Pawlikowskiego,Żory

319 000 zł56 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu mieszkanie w Żorach na Osiedlu Pawlikowskiego. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w niskim bloku o powierzchni 56m2. Składa się salonu z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Pawlikowskiego

Władysława Pawlikowskiego,Żory

295 000 zł55 m² 5 334,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Perfekcyjna oferta dla rodzin z dziećmi! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,3 m zlokalizowane na spokojnym, cenionym Osiedlu Pawlikowskiego. Idealne dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Pawlikowskiego

Władysława Pawlikowskiego,Żory

319 000 zł56 m² 5 696,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie M4 56 m , Żory, os. Pawlikowskiego. Wolne od ręki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 56 m ,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij