Apartament, ul. Lasoki

Lasoki, Rój, Żory, śląskie

  • 580 000 zł
  • 62,43 m²
  • 9 290,41 zł/m²

Zdjęcie

Mariola

Skontaktuj się

Apartament, ul. Lasoki

Lasoki, Rój, Żory, śląskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

580 000 zł

62,43 m²

9 290,41 zł/m²

Apartament, ul. Lasoki

Zaktualizowane: 14 maja 2026

580 000 zł 62,43 m² 9 290,41 zł/m²

Piętro:
-
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

-

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 580 000 zł (9 290,41 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 62,43 m², 3 pokoje; stan: deweloperski
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
  •   technika budowy: nowa technologia
  • Rozkład mieszkania: piętro , dwupoziomowe, poddasze
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek 43 m²
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 14.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

To już ostatni dostępny lokal na osiedlu!

Z przyjemnością informujemy o sprzedaży gotowego, nowoczesnego apartamentu dwukondygnacyjnego w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego w spokojnej i cichej okolicy przy ul. Lasoki w Żorach, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. | MIESZKANIE ŚRODKOWE

Szczegóły oferty:

Lokalizacja: ul. Lasoki, Żory cicha i spokojna okolica, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. (...)

Agent

Mariola

514 240...

514 240 434

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Mariola

514 240...

514 240 434

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl