dowolna

Działki komercyjne Żory - Lista ogłoszeń

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

535 000 zł8 292 m² 64,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość składająca się z 3 działek o łącznej powierzchni 0,8292 ha. Działka idealna pod usługi oraz tereny towarzyszących im parkingów. Zobacz film.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa okazja inwestycyjna w jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji w Żorach! Prezentujemy na sprzedaż kompleks dwóch działek o łącznej powierzchni 5521 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

399 000 zł1 345 m² 296,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o wymiarach ok. 30m x 40m w świetnej lokalizacji. Opis: mam przyjemność przedstawić Państwu działkę usługowo-budowlaną zlokalizowaną w Żorach przy ul. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

178 150 zł2 545 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Szukasz Działki Pod Własną Działalność Usługową w Żorach? Sprawdź naszą ofertę poniżej. Przedstawiam na sprzedaż działkę o powierzchni 2 545 m2 przy ulicy Kłokocińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

550 000 zł2 888 m² 190,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Żory, ul. Pszczyńska - działka mieszkaniowo-usługowa przy dw 935 Cena: 550 000 pln netto / 676 500 pln brutto dla biura nieruchomości Na sprzedaż działka o przeznaczeniu mieszkaniowo-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł2 201 m² 190,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka usługowa Żory Gościnna - powierzchnia: 2201 m2 - wymiary: 42x57x41x48 metrów, front działki 42 metry - działka płaska, nieogrodzona, w kształcie zbliżona do trapezu -.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł5 038 m² 257,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gratka dla inwestora żory baranowice przy głównej drodze krajowej nr 81 - blisko panattoni park żory! działka inwestycyjna Z dogodnym asfaltowym zjazdem I dojazdem Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł5 946 m² 336,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta idealna dla inwestorów! Tylko i wyłącznie w naszym biurze! Działka usługowa Żory - Śródmieście, przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic, idealna pod stacje paliw, obsługę.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł821 m² 998,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z projektem i pozwoleniem na budowę - 6 mieszkań | Centrum Żor Cena: 820 000 pln Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna z gotowym projektem oraz prawomocnym pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł2 999 m² 329,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna w znakomitym położeniu. Działka położona przy ul. Pszczyńskiej przy drodze Żory- pszczyna. Działka mn/u przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł4 821 m² 269,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 013 m² 275,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa (z możliwością funkcji mieszkalnej) żory - kleszczów pierwsza linia zabudowy wszystkie media Powierzchnia działki: 0.1013 ha Oferujemy do sprzedaży dobrze usytuowaną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł8 560 m² 303,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Prezydent miasta żory ogłasza rokowania na sprzedaż prawa własności nieruchomości, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Żory położonej w Żorach rejon ul. Okrężnej (kompleks) Opis.

Szczegóły ogłoszenia

2 998 000 zł11 796 m² 254,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka usługowa - Żory, rejon Al. Armii Krajowej / Al. Jana Pawła II Powierzchnia: 11 796 m (1,1796 ha) Cena: 2 998 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 1,1796 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wynajem terenu pod food truck / kebab / budkę gastronomiczną Żory, ul. Dąbrowskiego przy hali targowej. Do wynajęcia teren idealny pod prowadzenie małej gastronomii food truck, kebab, punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Morelowa

Baranowice,Żory

530 000 zł1 938 m² 273,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezydent miasta żory ogłasza drugi nieograniczony przetarg ustny (licytacja) na sprzedaż prawa własności nieruchomości, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Żory położonej w Żorach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Kościuszki

Żory,śląskie

399 000 zł1 345 m² 296,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Kościuszki

Żory,śląskie

399 000 zł1 345 m² 296,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Kościuszki

Żory,śląskie

399 000 zł1 345 m² 296,65 zł/m²

 

 

 

Żory,śląskie

183 600 zł612 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Rezerwacja Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę usługową w samym centrum Żor, przy ulicy Dworcowej o powierzchni 612 m2. Według miejscowego planu zagospodarowania działka jest oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Rowień,Żory

813 720 zł6 781 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tern inwestycyjny mieszkaniowo jednorodzinny usługowy dobrze skomunikowany Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dwóch działek, które łącznie stanowią grunt o wielkości 6781 m . Parcele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Pszczyńska

Żory,śląskie

999 000 zł3 418 m² 292,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta dla inwestora! Na sprzedaż lub wynajem długoterminowy nieruchomość gruntowa o powierzchni 3418 m2 położona w bardzo dogodnej lokalizacji przy ul. Pszczyńskiej w Żorach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Aleja Jana Pawła II

Osiny,Żory

1 424 000 zł9 820 m² 145,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna na Alejach Jana Pawła 2 położona w Żorach w dzielnicy Osiny. Świetny dojazd do drogi 81, w niedalekiej odległości autostrada A1. Hls system w odległości 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Pszczyńska

Kleszczów,Żory

304 991 zł1 824 m² 167,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja 18 arowa działka budowlano - usługowa w Żorach Kleszczowie przy ulicy Pszczyńskiej. Działka płaska w kształcie prostokąta o wymiarach około 22 x 80, wszystkie media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, Rondo Knurowskie

Żory,śląskie

9 500 zł4 700 m² 2,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu do wydzierżawienia utwardzoną działkę usługową o powierzchni ok. 4700m2. Działka oznaczona w planie zagospodarowania jako U. - zabudowa usługowa Wymiary działki to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Kasztanowa

Rowień,Żory

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta Zaznaczona część działki nr 218/57, położona jest w Żorach przy ul. Tęczowej. Zalety działki: 1.Bardzo dobra dostępność do autostrady A 2. Działka położona jest w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Żory

Żory,śląskie

1 300 000 zł17 880 m² 72,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Żory, tereny przemysłowe. Działka inwestycyjna. Teren inwestycyjny 1,788 ha Plan zagospodarowania przestrzennego: p - obiekty i urządzenia działalności produkcyjnej, składów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wodzisławska

Żory,śląskie

3 009 240 zł15 432 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest teren inwestycyjny o powierzchni całkowitej 15,432 m.kw (1,5432 ha) przy ul. Wodzisławskiej w Żorach zlokalizowany bezpośrednio przy drodze krajowej nr 932 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, Kleszczów

Kleszczów,Żory

68 500 zł759 m² 90,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż atrakcyjna działka żory Na sprzedaż atrakcyjna działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną lub usługi o pow. 759 m2 zlokalizowana w Żorach-Kleszczowie. Teren płaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, Kleszczów

Kleszczów,Żory

67 500 zł746 m² 90,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka żory-kleszczów Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 746 m2 zlokalizowaną w Żorach-Kleszczowie. W planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Żory

Żory,śląskie

322 000 zł3 480 m² 92,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłączność! działka budowlano- inwestycyjna Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę budowlano- inwestycyjną o powierzchni 3480 m2. Nieruchomość znajduje blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Złota

Kleszczów,Żory

56 000 zł850 m² 65,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 9 działek budowlanych w Żorach Kleszczowie w bardzo dogodnej lokalizacji do zjazdu A1 około 8 km, do E83 ok.5 km. Blisko jest do szkoły, do przystanku autobusowego, sklepu. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Żory

Żory,śląskie

126 000 zł1 755 m² 71,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka budowlana o pow. 1755 m 2 w Żorach w bardzo dogodnej lokalizacji, ok 1 km od centrum. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Baranowice

Baranowice,Żory

520 000 zł5 038 m² 103,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka inwestycyjna o pow. 5038 m 2 z możliwością budowy domu. Działka usytuowana jest w Żorach - Baranowicach ok. 100 m od drogi dwupasmowej Wisła - .Katowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Żory

Żory,śląskie

135 000 zł3 700 m² 36,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka usługowo-mieszkaniowa bardzo blisko centrum Żor. W miejscowym planie zagospodarowania działka oznaczona symbolem mn-U - zabudowa mieszkaniowa o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Żory

Żory,śląskie

790 000 zł4 156 m² 190,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka inwestycyjna o pow ok. 4156 m2 w Żorach. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego teren oznaczony symbolem mn/u z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Żory

Żory,śląskie

1 930 060 zł6 226 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka usługowa o pow. 6226 m2 bardzo blisko centrum Żor. W miejscowym planie zagospodarowania działka oznaczona symbolem U - zabudowa usługowa,oraz usługi obejmujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Żory

Żory,śląskie

1 179 200 zł2 948 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka inwestycyjna w Centrum Żor, o powierzchni 2498 m2 + 461 m2 udziału w drodze. Wszystkie media w granicy gruntu : dostępne przyłącza wody, kanalizacji, kanalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, Folwarki

Folwarki,Żory

118 000 zł1 596 m² 73,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Mieszkaniowo- usługowa w rejonie Rowień-Folwarki o powierzchni 1596 m 2. Szer 26 / dł 61 Wszystkie media w ulicy. Chcesz ja podzielić na pół? nie ma problemu. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Żory

Żory,śląskie

9 675 900 zł64 506 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest duży teren w większości przeznaczony pod usługi oznaczony wg miejscowego planu zagospodarowania symbolem c19u co oznacza: zabudowa usługowa oraz usługi obejmujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Żory

Żory,śląskie

126 000 zł1 755 m² 71,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-