dowolna

Działki uzbrojone Żory - Lista ofert sprzedaży i dzierżawy

40 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

40 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, al. Wojska Polskiego

Śródmieście,Żory

300 000 zł1 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

działka u zbiegu ulic wojska polskiego i folwareckiej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żory

Żory,śląskie

106 500 zł1 380 m² 77,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

***działka budowlana W świetnej lokalizacji żor-kleszczów***polecamy działkę o powierzchni 1380 m2 w prestiżowej dzielnicy Żor tj. Kleszczowie. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Zostawa

Śródmieście,Żory

2 500 000 zł10 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę o pow 10000 m.kw.w pełni uzbrojoną w centrum miasta.Działka posiada bardzo dobrą lokalizację w bespośrednim sąsiedztwie dróg:Katowice-Wisła,Żory-Bielsko,wjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Spadzista

Rogoźna,Żory

80 000 zł1 309 m² 61,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Super miejsce,spokój,cisza,a zarazem wszędzie blisko!prąd i kanalizacja na działce,reszta w sąsiedstwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Rowień

Rowień,Żory

85 000 zł980 m² 86,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam na sprzedaż bardzo ładną działkę budowlaną położoną w Żorach Rowniu. Działka o pow. 980 m2, o wymiarach około 28x35metrów. Teren płaski, suchy, dojazd do działki prywatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Astrów

Śródmieście,Żory

225 280 zł704 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam państwu działkę budowlaną O powierzchni 704 M 2 położona W cichej spokojnej okolicy domków jednorodzinnych blisko centrum. Typ działki płaski-równy wymiary 24,5m*28m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Elsnera

Rogoźna,Żory

104 400 zł1 800 m² 58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Żorach - Rogoźnej 1800 m.kw w luźnej i cichej zabudowie domków jednorodzinnych, media w granicy, dojazd z ul. wieniawskiego asfalt, oraz od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna przy ruchliwej ulicy, ul. Rybnicka

Żory,śląskie

1 170 000 zł3 000 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Sprzedam bardzo atrakcyjna dzialke inwestycyjna, idealna na cele handlowo-uslugowe / mieszkalne, 3 000 m , w Zorach przylegajaca do ul. Rybnickiej (trasa nr. 935 Pszczyna-Raciborz), ksztalt trapezu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Reja

Rowień,Żory

355 000 zł3 667 m² 96,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dodatkowe informacje pod nr. tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Poprzeczna

Żory,śląskie

64 000 zł800 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane w Warszowicach (5km od centrum Żor)- płaski, suchy teren, wszystkie media, częściowo ogrodzone, atrakcyjne miejsce, wyśmienita komunikacja, osiedle nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Żory

Żory,śląskie

490 490 zł4 459 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż działki 4459 m2 ( + zabudowa cena do uzgodnienia) z całości zostały wydzielone dwie działki po 750 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żory

Żory,śląskie

180 000 zł900 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Położona w centrum na nowym osiedlu domków jedno i wielo rodzinnych. Kontakt  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Rybnicka

Śródmieście,Żory

3 750 000 zł2 500 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - ścisłe centrum miasta Żory (pieszo trzy minuty do rynku). W planie zagospodarowania przestrzennego jest oznaczony symbolem b1pp. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Rybnicka

Żory,śląskie

120 000 zł1 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

działka przemysłowa, wjazd do działki od ul.Rybnickiej 100m, działkia ma szerokość 20m. Media w ul Rybnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Śródmieście

Śródmieście,Żory

180 000 zł501 m² 359,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Żory działka W atrakcyjnym miejscu oferta na wyłączność biura Przedstawiam Państwu do sprzedaży teren o powierzchni 500 m2 (dzielnica Zachód) - położony 1 km od rynku w Żorach.