dowolna

Działki uzbrojone Żory - Lista ofert sprzedaży i dzierżawy

39 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

388 000 zł1 931 m² 200,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Żorach ul. Rzeczna, mpzp, pełne media, 1931m Na sprzedaż działka położona w Żorach, w rejonie ul. Rzecznej (działka zlokalizowana za zabudową przy numerze 10).

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł14 398 m² 138,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z dużym potencjałem inwestycyjnym Żory, dojazd od ul. Łęgowej Na sprzedaż duża działka o powierzchni 14 398 m , położona w Żorach, z dojazdem od ul. Łęgowej.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 086 m² 234,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Żory, rój Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1086 m , położona w Żorach (dzielnica Rój). Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł525 m² 340,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej, o powierzchni 525m2 usytuowanej w atrakcyjnej lokalizacji w Żorach. Działka znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

535 000 zł8 292 m² 64,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość składająca się z 3 działek o łącznej powierzchni 0,8292 ha. Działka idealna pod usługi oraz tereny towarzyszących im parkingów. Zobacz film.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł826 m² 593,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzialka budowlana w Osinach Cena do negocjacji! Do sprzedazy dzialka budowlana o powierzchni okolo 826 m2 w Zorach w spokojnej dzielnicy Osiny. Dzialka jest pusta ( nie zabudowana ) nie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa okazja inwestycyjna w jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji w Żorach! Prezentujemy na sprzedaż kompleks dwóch działek o łącznej powierzchni 5521 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł5 038 m² 257,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gratka dla inwestora żory baranowice przy głównej drodze krajowej nr 81 - blisko panattoni park żory! działka inwestycyjna Z dogodnym asfaltowym zjazdem I dojazdem Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł902 m² 342,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność biura! Działka budowlana Żory-Rój 902m2 Nieruchomość zlokalizowana w trzeciej linii zabudowy od ulicy gminnej, obręb Rój, województwo Śląskie o pow. 902m2+ udział.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł20 639 m² 203,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż zabudowany teren przemysłowy zlokalizowany w Suszcu, oddalony 5 km od miejscowości Żory, w tym od zjazdu na dk81 (wisła-Katowice). Łączna powierzchnia działek - 2,0639.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł878 m² 181,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka budowlana żory zachód oferta na wyłączność biura Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 878 m2 zlokalizowaną w Żorach (zachód) w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 200 m² 187,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w spokojnej i rozwijającej się okolicy, pomiędzy ulicami Łąkową, wysoką i Gminną. Oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

424 999 zł1 573 m² 270,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Żorach, w dzielnicy Rowień, przy ul. Harcerzy Buchalików. To miejsce łączy spokój kameralnej zabudowy z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

131 000 zł750 m² 174,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjną działkę budowlaną Rudziczka o powierzchni 750 m . Cisza, las i wszystkie media miejsce na Twój wymarzony dom. 3 minuty do Biedronki w Suszcu. Położoną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 051 m² 160,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana - Żory, rój | 2051 m | 330 000 pln Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2051 m , położona w spokojnej i zielonej dzielnicy Rój.

Szczegóły ogłoszenia

369 900 zł1 396 m² 264,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w urokliwym i doskonale skomunikowanym miejscu Żor Baranowice. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Dodatkowo nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

209 440 zł1 120 m² 187 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest duża działka budowlana! Przedmiotowa działka o przeznaczeniu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej o symbolu E3 mn Działka położona w Żory - Rój doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 055 m² 241,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Żorach (rój) - 1055 m , świeżo wydzielona Na sprzedaż ustawna, świeżo wydzielona działka budowlana o powierzchni 1055 m , położona w dzielnicy Rój przy.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł2 436 m² 400,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tu nie kupujesz tylko działki. Tu kupujesz przestrzeń na przyszłość. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w Żorach o imponującej powierzchni 2436 m , oferowana w cenie 975 000.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł2 999 m² 329,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna w znakomitym położeniu. Działka położona przy ul. Pszczyńskiej przy drodze Żory- pszczyna. Działka mn/u przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł4 821 m² 269,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

218 000 zł700 m² 311,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Uzbrojona działka budowlana- żory- blisko samego centrum! Super lokalizacja! *218 tys* licencjonowane biuro nieruchomości solid .Przedstawiam Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną w Żorach.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

245 000 zł969 m² 252,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Działka budowlana Żory- rowień ul. Cysterska/wiklinowa (róg dwóch ulic). Powierzchnia: 969 m2 Wymiary: około 49m od frontu na 20m2 Droga posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 013 m² 275,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa (z możliwością funkcji mieszkalnej) żory - kleszczów pierwsza linia zabudowy wszystkie media Powierzchnia działki: 0.1013 ha Oferujemy do sprzedaży dobrze usytuowaną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł944 m² 158,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlana - Żory, rój | 944 m | 150 000 pln Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 944 m , położona w spokojnej i zielonej dzielnicy Rój.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł2 863 m² 114,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana położona w drugiej linii zabudowy, o łącznej powierzchni 2863 m2, z czego około 190 m2 przypada na drogę dojazdową do działki (gratis), a około.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 190 m² 117,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlano-rolna - Żory, rój Powierzchnia: 1190 m | Cena: 140 000 zł Oferuję działkę budowlano-rolną o powierzchni 1190 m , położoną w spokojnej dzielnicy Rój.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 932 m² 310,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka przemysłowa 1932 m | Żory ul. Gajowa Na sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni 1932 m , położona w Żorach przy ul. Gajowej, nieopodal Katowickiej Specjalnej Strefy.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł8 302 m² 234,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana Żory - Kleszczówka | 8302 m | ul. Mikołowska Cena: 1.950.000 zł Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8302 m , zlokalizowana w Żorach - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł8 580 m² 40,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność biura Marzysz o dużej przepięknej działce z dala od miastowgo zgiełku? Działka budowlano-rolna z dwoma stawami hodowlanymi - twoja prywatna oaza spokoju!.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł2 100 m² 230,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: atrakcyjna działka budowlana 2100 m w Żorach idealna pod inwestycję lub budowę domu! Oferujemy wyjątkową nieruchomość gruntową o powierzchni 2100 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 224 m² 179,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana - Żory, rogoźna | 2224 m | 399 000 zł Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2224 m , położona przy ul. Łęgowej w spokojnej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 050 m² 252,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kącie w spokojnej i przyjemnej okolicy? Przedstawiamy wyjątkową działkę budowlaną, która z pewnością spełni Twoje oczekiwania! Znajduje się ona.

Szczegóły ogłoszenia

189 588 zł732 m² 259 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane po świeżym podziale geodezyjnym część z nich została już zarezerwowana, co potwierdza ogromne zainteresowanie tą lokalizacją. Na sprzedaż równa.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 063 m² 244,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1063 m - Żory (rój), ul. Wodzisławska 264 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1063 m , położona w spokojnej części dzielnicy Rój. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 998 000 zł11 796 m² 254,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka usługowa - Żory, rejon Al. Armii Krajowej / Al. Jana Pawła II Powierzchnia: 11 796 m (1,1796 ha) Cena: 2 998 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 1,1796 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł4 728 m² 226,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Żory - Kleszczów | Gotowy teren pod osiedle domów jednorodzinnych | 4728 m Na sprzedaż kompleks działek budowlanych położony w spokojnej, rozwijającej się części Żor - Kleszczowie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł4 234 m² 271,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Żory- kradziejówka aktualny plan zagospodarowania - dla dewelopera, dla inwestora indywidualnego Do sprzedaży działka o powierzchni 4234m2 plus 300m2 działki drogowej Otoczenie - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł960 m² 260,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa 950 m - Żory | media, mpzp, blisko A1! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 801 m , położona w Żorach - przy głównej drodze,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wrzosowa

Rowień,Żory

395 000 zł705 m² 560,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie stworzysz swój wymarzony dom bez konieczności przechodzenia przez długie formalności? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: żory, dzielnica Rowień ul. Wrzosowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Rogoźna,Żory

159 000 zł750 m² 212 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy? Ta działka w Żorach Rogoźnej to idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij