dowolna

Luksusowe mieszkania Żory - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

707 000 zł79,25 m² 8 921,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament na sprzedaż Żory, ul. Owocowa Na sprzedaż komfortowy w pełni wyposażony apartament położony w Żory, przy ul. Owocowej na kameralnym osiedlu składającym się.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł55 m² 7 636,36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie M4 55 m w Żory, os. Korfantego Oferujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w niskim bloku na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie - zostań pierwszym lokatorem! Przedstawiam do wynajmu nowoczesny, komfortowy apartament o powierzchni 45 m z balkonem, zlokalizowany w nowym budynku oddanym do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu nowoczesny, komfortowy apartament o powierzchni 40 m z balkonem, zlokalizowany w nowym budynku oddanym do użytkowania w 2026 roku. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 999 zł26 m² 76,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka, dostępna od zaraz. Apartament idealna dla singla lub pary. Nowoczesna, komfortowa kawalerka o powierzchni 26 m z balkonem, zlokalizowana w nowym budynku oddanym do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękna kawalerka o powierzchni 26 m z balkonem. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze. Lokalizacja: ulica Augustyna Weltzla, w pobliżu ścisłego centrum, 15 minut spacerem do rynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 zł26 m² 76,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna, jasna, komfortowa kawalerka o powierzchni 26 m z balkonem, zlokalizowana w nowym budynku oddanym do użytkowania w 2026 roku. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie idealna dla singla lub pary. Nowoczesna, komfortowa kawalerka o powierzchni 30 m z balkonem, zlokalizowana w nowym budynku oddanym do użytkowania w 2026 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Funkcjonalny i słoneczny apartament z balkonem w perfekcyjnej lokalizacji poleca się na wynajem! Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania do umeblowania wg własnego.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł66,16 m² 11 865,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz miejsca, gdzie życie tętni energią, a Ty masz wszystko na wyciągnięcie ręki? Zapomnij o staniu w korkach i długich dojazdach. Zamieszkaj w City Park przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł66 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu jest eleganckie i nowoczesne mieszkanie w samym centrum Żor. Mieszkanie ma powierzchnię 66 m2, na którą składa się przestronny salon połączony z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł68 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu jest eleganckie i nowoczesne mieszkanie w samym centrum Żor. Mieszkanie ma powierzchnię 68 m2, na którą składa się przestronny salon połączony z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Żory,śląskie

449 000 zł53,30 m² 8 424,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bezczynszowe mieszkanie z duszą w Żorach - 53 m , ul. Weltzla Marzysz o mieszkaniu gotowym do zamieszkania, w spokojnej i bezpiecznej okolicy? Oferujemy przestronne 53 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Weltzla

Żory,śląskie

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Weltzla

Żory,śląskie

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna, komfortowa kawalerka o powierzchni 30 m z balkonem, w świetnej lokalizacji w Żorach. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze. Lokalizacja: ulica Augustyna Weltzla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

375 000 zł56 m² 6 732,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

M4 po remoncie - 55,7 m - balkon - Os. Korfantego Wyjątkowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, dopracowane w każdym detalu. Gotowe do zamieszkania od zaraz z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Handlowa

Żory,śląskie

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, elegancki apartament o powierzchni 41 m , położony na 2. piętrze nowoczesnego, prestiżowego apartamentowca w centrum Żor. Mieszkanie jest absolutnie nowe nikt nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Weltzla

Żory,śląskie

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Przedstawiam do wynajmu jasny, nowoczesny, komfortowe mieszkanie o powierzchni 41 m z balkonem, zlokalizowany w nowym budynku oddanym do użytkowania w 2026 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Weltzla

Żory,śląskie

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Przedstawiam do wynajmu nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 35 m z balkonem, zlokalizowane w nowym budynku oddanym do użytkowania w 2026 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Handlowa

Śródmieście,Żory

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe wraz z garażem do wynajęcia. Gotowe do zamieszkania od zaraz! Bezpośrednio! Oferuję Państwu bezpośrednio piękne mieszkanie w nowym budynku z 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Osiedle 700-lecia Żor

700-lecia Żor,Żory

435 000 zł64 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Perfekcyjna oferta dla rodziny z dziećmi w świetnej okolicy! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,8 m , zlokalizowane na popularnym Osiedlu 700-lecia. Lokal jest zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle 700-lecia Żor

700-lecia Żor,Żory

415 000 zł64 m² 6 504,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Świetna propozycja dla rodzin, które szukają wygodnej przestrzeni do życia w bardzo dobrze skomunikowanej części Żor! Mieszkanie o powierzchni 63,8 m znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Księcia Władysława

Księcia Władysława,Żory

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

M4 osiedle Księcia Władysława Żory - do wynajęcia! To świeżo wyremontowane i w pełni wyposażone mieszkanie, gotowe do wprowadzenia czeka na Ciebie! Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żory

Folwarki,Żory

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Żorach z ogródkiem, salon z kuchnią, łazienka i sypialnia. Taras na wyciągnięcie ręki. Miejsce parkingowe przy budynku, spokojna, zielona okolica. Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Osiedle 700-lecia Żor

700-lecia Żor,Żory

440 000 zł64 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż na 4 piętrze w niskim bloku na osiedlu 700-lecia. Powierzchnia lokalu 63,80m2. Nieruchomość wyremontowana, styl elegancki a zarazem bardzo przytulny. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolontariuszy

Żory,śląskie

470 000 zł61 m² 7 715,04 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam ofertę mieszkania w nowym budynku z 2021 roku na czwartym piętrze przy ulicy Wolontariuszy. Nieruchomość o powierzchni 60.92m2 METRAŻ kuchni połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Księcia Władysława

Księcia Władysława,Żory

330 000 zł59 m² 5 621,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! * 3 duże pokoje z dużym balkonem o pow. 6,4 m2! * naprzeciwko Parku Cegielnia i tuż przy aquaparku! * idealnie czyste i bardzo zadbane!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Weltzla

Żory,śląskie

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 16 lutego Apartament z tarasem w świetnej lokalizacji w Żorach! Przedstawiam do najmu komfortowy, nowocześnie wykończony 3 pokojowy apartament w pobliżu ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Handlowa

Wojciecha Korfantego,Żory

949 999 zł65 m² 14 615,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w inwestycji Żorro luksus i design w centrum Żor Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żory

Żory,śląskie

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 48 m , składające się z dwóch ustawnych pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Wszystko zostało odnowione nowe podłogi, gładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Weltzla

Żory,śląskie

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie do wynajęcia od grudnia! Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Żory, ul. Weltzla Oferuję do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 38,5 m2 plus taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Handlowa

Żory,śląskie

389 000 zł32 m² 12 156,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu piękną kawalerkę 32m2 na pierwszym piętrze w apartamentowcu w Żorach. Budynek oddany do użytku w 2024 roku. Lokal składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Herlinga-Grudzińskiego

Zachód,Żory

3 000 zł61 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 61 m2 w centrum Żor przy ul. Herlinga-Grudzińskiego (dzielnica zachód) w dobrej lokalizacji: 5min park cegielnia, z dogodnym dojazdem do autostrady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Centralna

Żory,śląskie

980 000 zł140 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Topowa lokalizacja w sercu miasta Żory Oferta sprzedaży apartamentu wraz z garażem w Żorach, przy ulicy Centralnej. Doskonała lokalizacja, centrum miasta, wszelkie sklepy, centra handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Powstańców

Żory,śląskie

210 000 zł28 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta kawalerki w Żorach na wysokim parterze o powierzchni 28m2. Mieszkanie składa się łazienki, kuchni oraz słonecznego pokoju. Nieruchomość jest umeblowana i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle 700-lecia Żor

700-lecia Żor,Żory

459 990 zł71 m² 6 506,22 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o wysokim standardzie o powierzchni 70,7 m2, pięknie zaaranżowane przez właścicieli. Salon połączony z kuchnią i stworzonym miejscem dla wspólnych posiłków. sprawia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żory

Żory,śląskie

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od września! W trakcie remontu. Wynajmę mieszkanie z ogródkiem i tarasem w Żorach bezczynszowe. Spokojne małe osiedle kilku mieszkań, w spokojnej pięknej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żory

Władysława Pawlikowskiego,Żory

399 000 zł73 m² 5 438,93 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M5 o powierzchni 73m2 o wysokim standardzie (2 lata po generalnym remoncie). Doskonale zlokalizowane w centrum osiedla Pawlikowskiego w bloku 10-piętrowym z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Park Cegielnia

Żory,śląskie

2 800 zł62 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta bez pośrednika. Nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe (62 m2) w nowym apartamentowcu Osiedle Park Cegielnia w centrum miasta przy Al. Wojska Polskiego. Do wynajęcia lokal mieszkalny 3 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prawnicza

Żory,śląskie

2 600 zł70 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mowe piękne apartamenty w centrum Żor Jedne apartamenty znajdują sie na Rynku w Żorach w nowo wyremontowanej kamienicy z nową windą a drugie w nowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle 700-lecia Żor

Żory,śląskie

336 000 zł47 m² 7 148,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Idealna oferta dwa pokoje z kuchnią i dużym balkonem. Powierzchnia mieszkalna to 47 m2. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w zadbanym bloku z domofonem. Dodatkowe informacje: *.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij