dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Żory

37 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

37 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

580 000 zł62,43 m² 9 290,41 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

To już ostatni dostępny lokal na osiedlu! Z przyjemnością informujemy o sprzedaży gotowego, nowoczesnego apartamentu dwukondygnacyjnego w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

349 000 zł60 m² 5 816,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie typu M4 o pow. 56,26m2 znajdujące się w najbardziej pożądanej lokalizacji Żor - przy ul. Wojska Polskiego! W kilka minut jesteś na Autostradzie A1 lub trasie dk1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 000 zł79,25 m² 8 921,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament na sprzedaż Żory, ul. Owocowa Na sprzedaż komfortowy w pełni wyposażony apartament położony w Żory, przy ul. Owocowej na kameralnym osiedlu składającym się.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł72 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament W zabudowie szeregowej - Żory, ul. Prawnicza Wolne od zaraz oferta na wyłączność biura Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu nowoczesny, komfortowy apartament o powierzchni 40 m z balkonem, zlokalizowany w nowym budynku oddanym do użytkowania w 2026 roku. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł55,70 m² 32,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*do wynajęcia M-4 żory os. Korfantego I piętro niski blok zarezerwuj już dziś * licencjonowane biuro nieruchomości solid.WYŁĄCZNIE W SOLID mamy do zaoferowania mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękna kawalerka o powierzchni 26 m z balkonem. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze. Lokalizacja: ulica Augustyna Weltzla, w pobliżu ścisłego centrum, 15 minut spacerem do rynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 zł26 m² 76,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna, jasna, komfortowa kawalerka o powierzchni 26 m z balkonem, zlokalizowana w nowym budynku oddanym do użytkowania w 2026 roku. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38,25 m² 57,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Żory okazja piękne, bezczynszowe M-3 Z całym wyposażeniem! Mieszkanie wolne od zaraz! solid nieruchomości poleca tylko U nas wyłączność. Licencjonowane biuro nieruchomości solid Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł66,16 m² 11 865,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz miejsca, gdzie życie tętni energią, a Ty masz wszystko na wyciągnięcie ręki? Zapomnij o staniu w korkach i długich dojazdach. Zamieszkaj w City Park przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł31,80 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe 2 pokoje | 31,8 m | 1 piętro | miejsce postojowe | blisko lasu - Żory Do wynajęcia przytulne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 31,8 m , położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł72 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem - Żory, centrum Wolne od zaraz oferta na wyłączność biura Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rezerwacja! Mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem - Żory, centrum Wolne od zaraz oferta na wyłączność biura Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| "alternatywa" Nieruchomości przedstawia ofertę mieszkania do wynajęcia usytuowanego na parterze w kamienicy blisko rynku w Żorach. Mieszkanie o pow. 55m 2 składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł55,90 m² 32,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe | 55,9 m | os. 700-lecia Żor Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,9 m , położone w Żorach na os. 700-lecia w wysokim bloku na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40,17 m² 54,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł36,95 m² 46,01 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezczynszowa kawalerka, centrum Żor, 36,95m , Parter- 1700 zł Lokalizacja: żory - ścisłe centrum, w kamienicy Powierzchnia: 36,95 m Piętro: parter Forma najmu: umowa najmu.

Szczegóły ogłoszenia

2 770 zł46 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy ofertę wynajmu nowoczesnego, 2-pokojowego nowego apartamentu o powierzchni ok. 46 m2, zlokalizowanego w spokojnej dzielnicy Żor przy ul. Folwareckiej. To oferta unikalna ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam nowoczesne M3, położone w kameralnym i nowym budynku z 2025 roku. Świetnie sprawdzi się dla singla, pary lub pracownika szukającego wygodnego lokum i prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł140 m² 6 357,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Nowoczesny apartament trzypoziomowy - 140 m + opcja tarasu | garaż + 2 miejsca parkingowe | świetna lokalizacja Mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi lub pary, która doceni lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 400 zł48,66 m² 49,32 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie z miejscem w hali garażowej - Park Weltzla, ul. Handlowa 7a | 48,66 m | 5 piętro Do wynajęcia nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 48,66 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł62,26 m² 11 002,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny bezczynszowy apartament gotowy do zamieszkania Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkową ofertę pięknego, przytulnego i słonecznego apartamentu z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł55,70 m² 6 732,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

*Rezerwacja* super okazja M-4 żory os. Sikorskiego umeblowane I wyposażone IV piętro okazja niski blok licencjonowanie biuro nieruchomości solid poleca mieszkanie położone w niskim bloku IV.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł55,70 m² 5 906,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie M4 żory os. Pawlikowskiego IV piętro niski blok ** do zamieszkania od dogodnym terminie** 329 tys. Jeśli szukasz mieszkania pod inwestycję to może być właśnie t a. Mieszkanie obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł62 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokoje | 62 m | 1 piętro | balkon | gotowe do wprowadzenia | Os. Gwarków Aspect Nieruchomości prezentuje komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł104 m² 6 346,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupoziomowe M-5 Żory Rój, ogródek, nowe budownictwo. - M-5 - powierzchnia: 104 m2 - ogródek 152 m2 - 2 miejsca postojowe - 2 łazienki - ogrzewanie: gazowe kotłem dwufunkcyjnym, podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,37 m , położone na 10. piętrze w budynku z windą przy ul. Pawlikowskiego 19C/21.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł49,34 m² 5 857,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Jasne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją | Żory | 49m Na sprzedaż funkcjonalne, jasne i klimatyzowane mieszkanie 3-pokojowe z dużym salonem i aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł80,36 m² 6 533,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupujesz bez prowizji 0% dla biura nieruchomości apartament Z widokiem na beskid I jezioro goczałkowickie wisła wielka (gm. Pszczyna) ul. Mleczna Szukasz ucieczki od miejskiego zgiełku, ale nie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł36,97 m² 59,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł100 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Super oferta nowa inwestycja dwupoziomowe mieszkanie Z własnym ogródkiem " apartamenty na złotej'' 565 tys żory baranowice Z dwoma miejscami parkingowym wyłącznie U nas taka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - os. Pawlikowskiego | parter | balkon z widokiem na zieleń Do wynajęcia przytulne i zadbane mieszkanie położone na parterze w spokojnej, zielonej okolicy na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Żory,śląskie

449 000 zł53,30 m² 8 424,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bezczynszowe mieszkanie z duszą w Żorach - 53 m , ul. Weltzla Marzysz o mieszkaniu gotowym do zamieszkania, w spokojnej i bezpiecznej okolicy? Oferujemy przestronne 53 m w.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł70,70 m² 4 950,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Żory - mieszkanie typu M-6 na osiedlu Pawlikowskiego, za cenę 350.000,- zł Przedstawiamy Państwu mieszkanie, zlokalizowane na V-tym piętrze w wysokim bloku na osiedlu Pawlikowskiego w Żorach.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł70 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

**korfantego** polecam! 4 pokoje**układ 3/1 Prezentuję do najmu przestronne mieszkanie usytuowane na drugim piętrze. Nieruchomość o pow. około 70,00m2. Układ 3/1, składająca się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł75 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia | 6 pokoi | 7 miejsc | taras | idealne dla firm Do wynajęcia całe piętro budynku o powierzchni ok. 75 m , przystosowane pod zakwaterowanie pracowników lub do zamieszkania. Żory-.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł85 m² 7 635,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie w Biurze Nieruchomości Prestige! Szukasz wyjątkowego mieszkania, które łączy nowoczesny styl, komfort i prestiżową lokalizację? To miejsce może być właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Weltzla

Żory,śląskie

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealna dla singla lub pary. Nowoczesna, komfortowa kawalerka o powierzchni 30 m z balkonem, zlokalizowana w nowym budynku oddanym do użytkowania w 2026 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Weltzla

Żory,śląskie

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna, komfortowa kawalerka o powierzchni 30 m z balkonem, w świetnej lokalizacji w Żorach. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze. Lokalizacja: ulica Augustyna Weltzla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Śródmieście,Żory

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem - Żory, centrum Wolne od zaraz oferta na wyłączność biura Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żory

Wojciecha Korfantego,Żory

2 800 zł72 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

 

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij