dowolna

Mieszkania Żory Osiedle Wojciecha Korfantego

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

155 000 zł56 m² 2 767,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4, os. Korfantego niski blok, 4 piętro tylko 155.000 zł DO WEJŚCIA Oferujemy Państwu mieszkanie typu M-4 zlokalizowane w Żorach na os. Korfantego na 4 piętrze w niskim bloku po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

155 000 zł56 m² 2 767,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 bez nakładu finansowego os. Korfantego, niski blok! cena: 155.000 ZŁ Komplex Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie M4 o całkowitej pow. 56m2, zlokalizowane w Żorach na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

146 000 zł56 m² 2 607,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niepowtarzalna oferta! M4 W tej cenie nie zdarza się często! Os. Korfantego -niski blok Pow. 56m2- trzy pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój Podłogi: panele i kafle Ściany: gładź gipsowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

146 400 zł56 m² 2 614,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

165 000 zł56 m² 2 946,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 - klimatyzowane - żory niski blok, os. Korfantego cena: 165.000 ZŁ Komplex Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o całkowitej pow. 56m2 zlokalizowane w Żorach na os. Korfantego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

138 000 zł56 m² 2 464,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W ocieplonym, odnowionym bloku na os, korfantego Łazienka w kaflach z wanną Na ścianie tapety strukturalne Na podłodze panele, płytki, wykładzina pcv Okna plastikowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

138 000 zł56 m² 2 464,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

156 000 zł56 m² 2 785,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 - Os. Korfantego Mieszkanie w niskim bloku o pow. użytkowej 56 m2 po remoncie. W pobliżu wszelaka niezbędna infrastruktura m.in. szkoła, przedszkole, obiekty handlowe, komunikacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

138 000 zł56 m² 2 464,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 W niskim bloku! os. Korfantego cena: 138.000 ZŁ Komplex Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie M4 o całkowitej pow. 56m2, zlokalizowane w Żorach na Os. Korfantego w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

144 000 zł56 m² 2 580,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4, os. Korfantego niski blok, 3 piętro poszukiwana lokalizacja Oferuję do sprzedaży mieszkanie typu M-4 zlokalizowane w Żorach na Os. Korfantego w poszukiwanym bloku na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

138 000 zł56 m² 2 464,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

156 000 zł56 m² 2 785,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4, os. Korfantego niski blok, 2 piętro poszukiwana lokalizacja! Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie typu M-4 zlokalizowane w Żorach na Os. Korfantego w poszukiwanym bloku na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

138 000 zł56 m² 2 464,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

160 000 zł56 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

800 zł36 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

M2 W żorach na wynajem! Nieruchomości Komplex prezentują na wynajem kawalerkę w Żorach o całkowitej pow. 36 m2, w skład której wchodzi salon, przedpokój, kuchnia oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

160 000 zł56 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

178 900 zł72 m² 2 484,72 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M6 Osiedle Korfantego Cena: 178.900 zł Komplex Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Żorach o powierzchni 72 m2, na którą składają się 4 pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

133 000 zł48 m² 2 770,83 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu nrd, M-3 przytulne mieszkanie! świ etna lokalizacja! cena do negocjacji! Biuro Nieruchomości Komplex oferuje do sprzedaży mieszkanie o pow. 48m2 zlokalizowane na osiedlu Korfantego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

162 000 zł56 m² 2 892,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4, niski blok, 1 piętro! rewelacyjna lokalizacja! Biuro Nieruchomości Komplex oferuje na sprzedaż mieszkanie o pow. 56m2., położone na pierwszym piętrze w niskim bloku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

124 000 zł56 m² 2 214,29 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stwórz swoje wymarzone mieszkanie Jesteś kreatywny? Szukasz mieszkania do adaptacji? Ta nieruchomość jest dla Ciebie. Trzy niezależne pokoje, przedpokój, łazienka z w-c oraz kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

178 000 zł56 m² 3 178,57 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 Osiedle Korfantego *** po kapitalnym remoncie Komplex Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Żorach o powierzchni 56 m2, na którą składają się 3 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

150 000 zł70 m² 2 142,86 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M5 Osiedle Korfantego układ 2x2 Komplex Nieruchomości przedstawia mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w Żorach o powierzchni 70 m2, na którą składają się 3 nieprzechodnie sypialnie, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

1 100 zł71 m² 15,49 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

M5 Osiedle Korfantego cena: 1100 zł Komplex Nieruchomości prezentuje do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 71 m2, na którą składają się 4 pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

153 000 zł49 m² 3 122,45 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 Osiedle Kofantego cena: 153 000 Komplex Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Żorach na osiedlu Korfantego o powierzchni użytkowej 49 m2, na którą składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

165 000 zł56 m² 2 946,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 Os. Korfantego *** niski blok *** po remoncie cena: 165 000 Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie zlokalizowane w Żorach na osiedlu Korfantego w niskiej zabudowie o powierzchni 56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

138 000 zł56 m² 2 464,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 osiedle Korfantego niski blok *** parter cena: 138 000 Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Żorach na osiedlu Korfantego w niskiej zabudowie. Składa się z 3 nieprzechodnich pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

160 000 zł56 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 niski blok *** 1 piętro Komplex Nieruchomości prezentuje mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w Żorach na osiedlu Korfantego o powierzchni 55 m2, ww której skład wchodzą 3 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

155 000 zł55 m² 2 818,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 niski blok os. Korfantego cena:155.000! Mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie M4 zlokalizowane w Żorach na osiedlu Korfantego. Mieszkanie o powierzchni 55 m2 składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żory

Wojciecha Korfantego,Żory

155 000 zł49 m² 3 163,27 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 49 m2, 2 pokoje, oś. Korfantego, bez prowizji Oferujemy Państwu bardzo przejrzyste 2 pokojowe mieszkanie spółdzielcze wraz z księgą wieczystą o powierzchni użytkowej 49m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

146 000 zł56 m² 2 607,14 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 Osiedle Korfantego cena: 146 000 Komplex Nieruchomości przedstawia mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w Żorach o powierzchni 56 m2, na którą składają się 3 pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

143 000 zł56 m² 2 553,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 do wprowadzenia, os. Korfantego, niski blok, 1 piętro oferta na wyłączność! 143.000 zł! Oferujemy Państwu mieszkanie typu M-4 zlokalizowane w Żorach na os. Korfantego w poszukiwanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

143 000 zł55 m² 2 596,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 Os. Korfantego cena: 143 000 zł Licencjonowane biuro Komplex Nieruchomości przedstawia mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w Żorach w wysokiej zabudowie na 4 piętrze. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

135 000 zł56 m² 2 410,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 do wprowadzenia, os. Korfantego, niski blok, poszukiwana lokalizacja. Oferta na wyłączność! bez nakładów finansowych! Oferujemy Państwu mieszkanie typu M-4 zlokalizowane w Żorach na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

141 000 zł56 m² 2 517,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komplex Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie M-3. Lokal zlokalizowany jest w Żorach os. Korfantego na III piętrze. W skład mieszkania wchodzi przedpokój, kuchnia, łazienka oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

163 000 zł56 m² 2 910,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 po kapitalnym remoncie, os. Korfantego, niski blok. Oferujemy Państwu mieszkanie typu M-4 zlokalizowane w Żorach na Os. Korfantego w poszukiwanym bloku. Mieszkanie o powierzchni 56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

125 000 zł56 m² 2 232,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 Os. Korfantego atrakcyjna cena! parter, niski blok poszukiwana lokalizacja Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w Żorach na Os. Korfantego. Poszukiwana lokalizacja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

152 000 zł58 m² 2 620,69 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4, korfantego, 1 piętro! *w programie "mdm" już od 117 000 zł! Na sprzedaż mieszkanie M4 o powierzchni 56 m 2 znajdujące się w Żorach, na os. Korfantego na wygodnym

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

142 000 zł56 m² 2 535,71 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 środkowe, korfantego! Cena do negocjacji! Na sprzedaż mieszkanie M4 o powierzchni 56 m 2 znajdujące się w Żorach, na os. Korfantego na 5 piętrze, z którego rozpościera się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

145 000 zł56 m² 2 589,29 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4, korfantego, 3 piętro! Cena do negocjacji! Na sprzedaż mieszkanie M4 o powierzchni 56 m 2 znajdujące się w Żorach, na os. Korfantego na wygodnym 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

138 000 zł56 m² 2 464,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 Os. Korfantego niski blok, parter blisko centrum. Super lokalizacja Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie składające z trzech nie przejściowych pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojciecha Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

155 000 zł55 m² 2 818,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

 

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij