dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Żory - Lista ogłoszeń

52 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

52 ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł80,36 m² 6 533,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupujesz bez prowizji 0% dla biura nieruchomości apartament Z widokiem na beskid I jezioro goczałkowickie wisła wielka (gm. Pszczyna) ul. Mleczna Szukasz ucieczki od miejskiego zgiełku, ale nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 000 zł52 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Żory Kleszczów apartamenty bezczynszowe | wysoki standard | ogródek / balkon Na sprzedaż kameralna inwestycja nowoczesnych apartamentów bezczynszowych, zlokalizowana w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł77,89 m² 7 446,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezczynszowe mieszkanie 2-poziomowe z ogródkiem - Żory, kleszczów Cena: 580 000 zł Kupujący zwolniony z pcc 2%! Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 77,89 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł635 m² 785,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem produkcyjno- magazynowym Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w Żorach , w spokojnej prestiżowej dzielnicy osiny , z łatwym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

538 500 zł50,30 m² 10 705,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 3 pokoje z balkonem | Nowe budownictwo Na sprzedaż mieszkanie w nowym budownictwie o powierzchni 50,3 m , położone na 3 piętrze budynku z 2022 roku w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł56 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przedstawiamy do wynajmu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56 m , znajdujące się na osiedlu Księcia Władysława w Żorach, na 2 piętrze. Ważna informacja: na zdjęciach mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł49 m² 34,69 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 2 pokojowe - 49 m - Rynek Żory - 1700 zł + opłaty Do wynajęcia mieszkanie o pow. 49 m zlokalizowane w kamienicy przy Rynku w Żorach. Lokal składa się z: - 2 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł67,74 m² 5 904,93 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, możliwość zakupu przez osoby Z poza ue "alternatywa" Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania typu M6 w Żorach na os.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł70 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

**korfantego** polecam! 4 pokoje**układ 3/1 Prezentuję do najmu przestronne mieszkanie usytuowane na drugim piętrze. Nieruchomość o pow. około 70,00m2. Układ 3/1, składająca się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł75 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia | 6 pokoi | 7 miejsc | taras | idealne dla firm Do wynajęcia całe piętro budynku o powierzchni ok. 75 m , przystosowane pod zakwaterowanie pracowników lub do zamieszkania. Żory-.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł85 m² 7 635,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie w Biurze Nieruchomości Prestige! Szukasz wyjątkowego mieszkania, które łączy nowoczesny styl, komfort i prestiżową lokalizację? To miejsce może być właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Weltzla

Żory,śląskie

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealna dla singla lub pary. Nowoczesna, komfortowa kawalerka o powierzchni 30 m z balkonem, zlokalizowana w nowym budynku oddanym do użytkowania w 2026 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Weltzla

Żory,śląskie

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna, komfortowa kawalerka o powierzchni 30 m z balkonem, w świetnej lokalizacji w Żorach. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze. Lokalizacja: ulica Augustyna Weltzla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Śródmieście,Żory

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem - Żory, centrum Wolne od zaraz oferta na wyłączność biura Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żory

Wojciecha Korfantego,Żory

2 800 zł72 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem - Żory, centrum Wolne od zaraz oferta na wyłączność biura Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrzosowa

Żory,śląskie

520 000 zł62 m² 8 352,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament W zabudowie szeregowej Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkową ofertę pięknego i słonecznego apartamentu z tarasem w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żory

Wojciecha Korfantego,Żory

2 700 zł76 m² 35,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament W zabudowie szeregowej odstępne - 2700zł + media (gaz, prąd, woda) w/g zużycia kaucja zabezpieczająca - 5500 zł wolne od zaraz oferta na wyłączność biura Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

375 000 zł56 m² 6 732,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

M4 po remoncie - 55,7 m - balkon - Os. Korfantego Wyjątkowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, dopracowane w każdym detalu. Gotowe do zamieszkania od zaraz z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Tęczowa

Żory,śląskie

538 000 zł69 m² 7 797,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zakupu mieszkania w nowych budynkach w zabudowie szeregowej, zlokalizowanych przy ul. Tęczowej w Żorach. Doskonała lokalizacja zaledwie 3,2 km od Rynku oraz 900 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Żory,śląskie

498 000 zł70 m² 7 114,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Żory

399 000 zł54 m² 7 334,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe bezczynszowe mieszkanie w centrum Żor - al. Wojska Polskiego Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 46 m z piwnicą 8 m , położone na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

339 000 zł56 m² 6 075,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dostępne od 1 marca - gotowe do zamieszkania! Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z funkcjonalnym układem i ciszą wokół? To M4 łączy komfort, bezpieczeństwo i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeptyckiego

Żory,śląskie

519 000 zł101 m² 5 118,34 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 101 m w samym sercu Żor - deptak | balkon | ogródek | 1 piętro oferta na wyłączność biura Wyobraź sobie mieszkanie w miejscu, gdzie wszystko masz dosłownie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Weltzla

Żory,śląskie

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Przedstawiam do wynajmu jasny, nowoczesny, komfortowe mieszkanie o powierzchni 41 m z balkonem, zlokalizowany w nowym budynku oddanym do użytkowania w 2026 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Weltzla

Żory,śląskie

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Przedstawiam do wynajmu nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 35 m z balkonem, zlokalizowane w nowym budynku oddanym do użytkowania w 2026 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Żory

399 000 zł54 m² 7 334,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania w centrum Żor, przy al. Wojska Polskiego. Bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 46 m z piwnicą 8 m , 2 pokoje, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Żory

Śródmieście,Żory

2 600 zł71 m² 36,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wynajmę 3-pokojowy apartament w samym centrum Żor 71 m2 (plus 3 m2 piwnicy). Tel.   . Doskonała lokalizacja w centrum Żor - apartamentowiec Zielona Podkowa: bliskość rynku oraz Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Księcia Władysława

Księcia Władysława,Żory

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

M4 osiedle Księcia Władysława Żory - do wynajęcia! To świeżo wyremontowane i w pełni wyposażone mieszkanie, gotowe do wprowadzenia czeka na Ciebie! Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żory

Folwarki,Żory

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Żorach z ogródkiem, salon z kuchnią, łazienka i sypialnia. Taras na wyciągnięcie ręki. Miejsce parkingowe przy budynku, spokojna, zielona okolica. Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolontariuszy

Żory,śląskie

470 000 zł61 m² 7 715,04 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam ofertę mieszkania w nowym budynku z 2021 roku na czwartym piętrze przy ulicy Wolontariuszy. Nieruchomość o powierzchni 60.92m2 METRAŻ kuchni połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Żory

700-lecia Żor,Żory

1 830 zł48 m² 38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu apartamentu 2 pokojowego usytuowanego w centrum miasta w nowym budownictwie na trzecim piętrze. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni otwartej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Żory

Śródmieście,Żory

2 000 zł36 m² 55,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! do wynajęcia komfortowe mieszkanie W apartamentowcu oferta na wyłączność biura odstępne - 2000zł ( w tym internet światłowodowy) + opłaty do wspólnoty ok. 500 zł (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Weltzla

Żory,śląskie

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 16 lutego Apartament z tarasem w świetnej lokalizacji w Żorach! Przedstawiam do najmu komfortowy, nowocześnie wykończony 3 pokojowy apartament w pobliżu ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

289 900 zł56 m² 5 195,34 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,80 m 2 , usytuowane na czwartym piętrze w niskim bloku. Lokal mieszkalny położony na osiedlu Korfantego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Handlowa

Wojciecha Korfantego,Żory

949 999 zł65 m² 14 615,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w inwestycji Żorro luksus i design w centrum Żor Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Władysława Pawlikowskiego,Żory

299 000 zł55 m² 5 406,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,30m 2 , usytuowane na czwartym piętrze w niskim bloku. Lokal mieszkalny położony przy osiedlu Pawlikowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żory

Księcia Władysława,Żory

359 000 zł70 m² 5 092,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Prezentujemy na sprzedaż słoneczne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 70,50 m2, usytuowane na osiedlu Księcia Władysława w Żorach. Lokal mieszkalny dwustronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żory

Powstańców Śląskich,Żory

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia kawalerka! przedzielona na dwa pokoje! powstańców śląskich! Najem okazjonalny! Biuro Nieruchomości Oferuje Państwu do wynajęcia bardzo przytulne dwupokojowe mieszkanko o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żory

Powstańców Śląskich,Żory

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Władysława Pawlikowskiego,Żory

299 000 zł55 m² 5 410,79 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Prezentuję słoneczne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,26 m2 usytuowane na piątym piętrze w Żorach na os. Pawlikowskiego. Nieruchomość zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żory

Księcia Władysława,Żory

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania mieszkanie kawalerka 34,5m2 ,które składa się z dwóch pokoi, łazienki ,kuchni ,przedpokoju oraz komórki. Mieszkanie znajduje się na oś Ks.Władysława w bloku nr7 na.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij