dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Żory - Oferty sprzedaży i najmu

45 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Żory

Żory,śląskie

450 000 zł77 m² 5 813,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe M-4 o powierzchni 77,40m2 usytuowane na 1-piętrze w Żorach. W skład apartamentu wchodzi: 3 przestronne i ustawne pokoje, kuchnia otwarta na salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Sikorskiego

Żory,śląskie

274 500 zł61 m² 4 529,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Słoneczne M4 na osiedlu Sikorskiego w Żorach. Drugie piętro. Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony świata bliskość szkoły/przedszkola Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Pawlikowskiego

Żory,śląskie

369 000 zł68 m² 5 447,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

M5 z loggią w wysokim standardzie do wprowadzanie od zaraz. Widok z loggi na panoramę miasta. Główne atuty nieruchomości: piekny widok wysoki standard wykończeń bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Powstańców Śląskich,Żory

290 000 zł62 m² 4 649,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Szukasz Mieszkania Dla Siebie i Swojej Rodziny? To Mieszkanie może być idealne dla Ciebie! Zapoznaj się z ofertą poniżej która dostępna jest tylko u nas! Przedstawiam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żory

Żory,śląskie

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania do wynajęcia o powierzchni około 70m2 znajdującego się w Centrum Żor. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Sikorskiego

Żory,śląskie

1 800 zł56 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu Mieszkanie M-4 na wynajem znajdujące się na os. Sikorskiego na 1 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie ma 56m2, składa się z dużego salonu, dwóch pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Żory

Żory,śląskie

269 000 zł53 m² 5 040,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o atrakcyjnym mieszkaniu gotowym do zamieszkania? Oto oferta, która spełni Twoje wszystkie oczekiwania! Przedstawiamy Ci mieszkanie o powierzchni 53,37 m2, które zachwyca swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Żory

Żory,śląskie

1 800 zł38 m² 47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz Apartamentu o Wysokim Standardzie w Spokojnej Okolicy? To znajdziesz w naszej ofercie poniżej. Przedstawiamy Państwu Apartament dwupokojowy o powierzchni 38m2 znajdującym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Władysława Sikorskiego

Władysława Sikorskiego,Żory

279 000 zł61 m² 4 603,96 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie typu M-4 w układzie szwedzkim Opis: prezentujemy Państwu Nieruchomość typu M-4 o powierzchni 60,6 m2 zlokalizowaną w Żorach na osiedlu Sikorskiego położoną na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Władysława Sikorskiego

Władysława Sikorskiego,Żory

333 000 zł72 m² 4 625 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Opis: mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie typu M-5 w układzie szwedzkim. Nieruchomość znajduje się w Żorach na osiedlu Sikorskiego na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prawnicza

Żory,śląskie

330 000 zł57 m² 5 745,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż M-3 bezczynszowe o powierzchni 57,44 usytuowane na I piętrze budynku typu szeregowego przy ul. Prawniczej w Żorach. W skład mieszkania wchodzi: salon, sypialnia, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Prawnicza

Żory,śląskie

600 000 zł87 m² 6 885,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie M5 z ogródkiem. Wolne od ręki. W pełni wyposażone. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeń w pełni wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prawnicza

Żory,śląskie

300 000 zł57 m² 5 222,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie M3 na pierwszym piętrze w Żorach przy ulicy Prawniczej. Okazja cenowa. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Żory

Żory,śląskie

320 000 zł70 m² 4 596,38 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie M5 w układzie 2x2 przy ul. Pawlikowskiego 19 Oferta na wyłączność biura rezerwacja Informacje ogólne: lokal mieszkalny usytuowany na 7 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Sikorskiego

Żory,śląskie

255 000 zł61 m² 4 207,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania mieszkanie z zamykaną kuchnią z oknem. Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony świata zabudowa kuchni i sprzęt w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żory

Powstańców Śląskich,Żory

277 000 zł70 m² 3 968,48 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż w układzie 2x2. Meble mogą zostać. Styl jak na zdjęciach. Mieszkanie do remontu. W pobliżu przedszkole i szkoła, blisko sklepy. Okolica spokojna. Panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

255 000 zł61 m² 4 207,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Pawlikowskiego

Żory,śląskie

255 000 zł55 m² 4 611,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie z przynależną piwnicą. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń bliskość szkoły/przedszkola Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Władysława Pawlikowskiego,Żory

289 000 zł56 m² 5 160,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ciekawa oferta mieszkania na sprzedaż na osiedlu Pawlikowskiego w Żorach! Mieszkanie własnościowe o powierzchni 56m2 (M4) składające się z salonu z wyjściem na duży balkon, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Gwarków

Gwarków,Żory

229 000 zł60 m² 3 796,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie typu M-4 dostępne od zaraz Opis: prezentujemy Państwu Nieruchomość typu M-4 o powierzchni 60,32 m2 zlokalizowane w Żorach na osiedlu Gwarków położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Pawlikowskiego

Władysława Pawlikowskiego,Żory

2 000 zł55 m² 36,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

oferta na wyłączność biura Wyposażone 3-pokojowe mieszkanie, wysoki standard Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o wysokim standardzie na wynajem. Nieruchomość znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Sikorskiego

Żory,śląskie

235 000 zł48 m² 4 872,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z przynależną piwnicą. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony świata Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

273 000 zł56 m² 4 875 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Świetna oferta mieszkania na sprzedaż na osiedlu Księcia Władysława! Mieszkanie własnościowe o powierzchni 56m2 (M4) składające się z salonu z wyjściem na duży balkon, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Żory,śląskie

365 000 zł56 m² 6 517,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Witaj, poszukujesz nowocześnie urządzonego 3-pokojowego mieszkania? Świetnie, że tu trafiłeś/aś! Zapraszam do opisu i kontaktu. Mieszkanie: w jego skład wchodzi: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Władysława Sikorskiego

Władysława Sikorskiego,Żory

309 000 zł63 m² 4 890,01 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opis: prezentujemy Państwu Nieruchomość typu M-4 o powierzchni 63,19 m2 zlokalizowaną w Żorach na osiedlu Sikorskiego położoną na ósmym piętrze w bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Żory

Żory,śląskie

429 000 zł75 m² 5 692,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sprzedam przestronny i częściowo umeblowany apartament o pow. 75,36 m2 na obrzeżach Os. Sikorskiego w Żorach. Nieruchomość zlokalizowana jest na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Osińska

Władysława Sikorskiego,Żory

429 000 zł75 m² 5 692,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkowy apartament położony w Żorach przy osiedlu Sikorskiego. Apartament o idealnym układzie, funkcjonalny i przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wolontariuszy

Żory,śląskie

2 500 zł68 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie w nowym apartamentowcu, zlokalizowane w Żorach blisko strefy ekonomicznej, na os. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żory

Żory,śląskie

235 000 zł48 m² 4 845,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Szukasz nieruchomości w świetnej lokalizacji? Chcesz zaaranżować mieszkanie po swojemu? A może chcesz zainwestować swoje oszczędności w inwestycje z bardzo dużym potencjałem?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Władysława Sikorskiego

Władysława Sikorskiego,Żory

235 000 zł48 m² 4 872,49 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje w układzie szwedzkim opis: partner Plus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 48,23m2 zlokalizowaną w Żorach na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Sikorskiego

Żory,śląskie

310 000 zł72 m² 4 293,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 72,2 m2 na Sikorskiego! Drugie piętro! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń Nieruchomość złożona z: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Żory

279 000 zł55 m² 5 029,75 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie M-4 położone na spokojnym osiedlu Powstańców Śląskich. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej dobra ekspozycja na strony świata bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Księcia Władysława

Żory,śląskie

297 000 zł70 m² 4 261,12 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę miasta. Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony świata bliskość obiektów rekreacyjnych Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Księcia Władysława,Żory

279 000 zł56 m² 5 008,98 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

oferta na wyłączność biura Opis: prezentujemy Państwu Nieruchomość typu M-4 o powierzchni 55,70 m2 zlokalizowaną w Żorach na osiedlu Księcia Władysława położoną na siódmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Pawlikowskiego

Władysława Pawlikowskiego,Żory

2 000 zł55 m² 36,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Powstańców Śląskich,Żory

260 000 zł34 m² 7 586,81 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wyjątkowe mieszkanie dla wymagającej pary lub singla. Dużym atutem mieszkania jest nowoczesny i praktyczny układ mieszkania. Na niewielkiej powierzchni znalazł się przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

259 000 zł60 m² 4 316,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Szukasz większej przestrzeni? Chcesz zaaranżować mieszkanie po swojemu? A może chcesz zainwestować swoje oszczędności w inwestycje z dużym potencjałem? nowa cena! tylko 259 000 zł za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Władysława Sikorskiego

Władysława Sikorskiego,Żory

279 000 zł61 m² 4 603,96 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Władysława Sikorskiego

Władysława Sikorskiego,Żory

333 000 zł72 m² 4 625 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

255 000 zł61 m² 4 207,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Żory,śląskie

299 000 zł62 m² 4 810,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania przestronne dwupokojowe mieszkanie z przynależną piwnicą. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń w pełni wykończony lokal.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij