dowolna

Mieszkania na sprzedaż Żory - Oferty „sprzedam mieszkanie”

66 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

66 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

420 000 zł55 m² 7 636,36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie M4 55 m w Żory, os. Korfantego Oferujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w niskim bloku na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 000 zł64,19 m² 8 988,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Sprzedaż mieszkania nr 4 w segmencie B: powierzchnia: 64,19 m Balkon: 7,52 m Komórka lokatorska: 1,52 m 1-piętro Segment: b Miejsca parkingowe: dostępne Dodatkowo: ogrodzony plac.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 000 zł81,54 m² 9 786,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Sprzedaż mieszkania nr 1 w segmencie C: powierzchnia: 81,54 m Taras na teren zamknięty: 28,05 m Komórka lokatorska: 1,84 m Parter Segment: c Miejsca parkingowe: dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł63,63 m² 8 942,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Sprzedaż mieszkania nr 6 w segmencie B: powierzchnia: 63,63 m Balkon: 4,88 m Komórka lokatorska: 1,49 m 1-piętro Segment: b Miejsca parkingowe: dostępne Dodatkowo: ogrodzony plac.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

327 000 zł46,85 m² 6 979,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas. Na sprzedaż mieszkanie z wyposażeniem w bardzo dobrej lokalizacji Żor ul. Wojska Polskiego - składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Żory - osiedle sikorskiego mieszkanie typu M4 bardzo dobra lokalizacja 3 pokoje niski blok - 4 piętro Powierzchnia użytkowa: 55,30 m2 największe atuty mieszkania: niski blok możliwość własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

520 000 zł62,26 m² 8 352,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament W zabudowie szeregowej Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkową ofertę pięknego i słonecznego apartamentu w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł62,26 m² 11 002,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny bezczynszowy apartament gotowy do zamieszkania Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkową ofertę pięknego, przytulnego i słonecznego apartamentu z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

841 000 zł66,39 m² 12 667,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Świetna okazja dla osób, które szukają nowego mieszkania z balkonem - w świetnej lokalizacji! Przy zakupie nie zapłacisz 2% podatku pcc - nawet jeśli posiadasz już jakąś nieruchomość!.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł55,50 m² 5 387,39 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,5 m2, położone na 2gim piętrze w 10-piętrowym bloku. Najważniejsze informacje powierzchnia: 55,5 m2 3 niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł55,26 m² 5 410,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w Żory - os. Sikorskiego | 55,26 m | 299 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,26 m , położone na 4 piętrze niskiego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 000 zł79,25 m² 8 921,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament na sprzedaż Żory, ul. Owocowa Na sprzedaż komfortowy w pełni wyposażony apartament położony w Żory, przy ul. Owocowej na kameralnym osiedlu składającym się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł66,71 m² 8 244,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w zabudowie szeregowej Żory, ul. Owocowa Twoje nowe miejsce w sercu zielonej i spokojnej części miasta lokalizacja Kameralne osiedle przy ul. Owocowej w Żorach to.

Szczegóły ogłoszenia

538 500 zł50,30 m² 10 705,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 3 pokoje z balkonem | Nowe budownictwo Na sprzedaż mieszkanie w nowym budownictwie o powierzchni 50,3 m , położone na 3 piętrze budynku z 2022 roku w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł101,20 m² 5 918,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Apartament 2-poziomowy | 5 pokoi | 101,2 m | Żory - Rówień Cena: 599 000 pln oraz podatku pcc 2% Mam przyjemność zaprezentować nowoczesny, trzy-poziomowy apartament z 2 balkonami,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł67,74 m² 6 200,18 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| "alternatywa" Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania typu M6 w Żorach na os. Pawlikowskiego na VII piętrze w wysokim bloku. Mieszkania o pow. 67,74m 2 w układzie 3x1,.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł70,53 m² 6 663,83 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 4 pokojowego zlokalizowanego na 7 piętrze w 10-piętrowym bloku na Osiedlu Sikorskiego w Żorach. Mieszkanie przeszło gruntowny.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł49,34 m² 6 282,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Super okazja! 2 pokoje z balkonem / 1 piętro - Żory, os. Gwarków! Na sprzedaż wyjątkowo zadbane i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, położone na 1 piętrze - najbardziej pożądanym zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł55,70 m² 6 732,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

*Rezerwacja* super okazja M-4 żory os. Sikorskiego umeblowane I wyposażone IV piętro okazja niski blok licencjonowanie biuro nieruchomości solid poleca mieszkanie położone w niskim bloku IV.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł54,20 m² 9 206,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Żory - baranowice mieszkanie Z własnym ogródkiem 54,20 m2 - 330m2 działki - 499 000 zł dwa miejsca parkingowe wyłącznie U nas taka oferta! nie szukaj dalej! W swojej ofercie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł140 m² 6 357,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Nowoczesny apartament trzypoziomowy - 140 m + opcja tarasu | garaż + 2 miejsca parkingowe | świetna lokalizacja Mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi lub pary, która doceni lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z aneksem Żory

Żory,śląskie

483 000 zł70 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 70m2 w zabudowie szeregowej Żory Zapraszamy do zakupu nowoczesnego mieszkania w nowo wybudowanych budynkach w zabudowie szeregowej. Lokalizacja: - 3km do centrum - zaledwie 900.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

538 000 zł69 m² 7 797,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 69 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnej zabudowy szeregowej w Żorach. To idealna propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 945 zł54,88 m² 8 964,01 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja K12 Apartamenty to unikalne przedsięwzięcie w skali Żor - rewolucja mieszkaniowa w sercu tego miasta.Widoki, których nie dostaniesz nigdzie indziej w Żorach! OSTATNIE TAK WYSOKO.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 000 zł52 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Żory Kleszczów apartamenty bezczynszowe | wysoki standard | ogródek / balkon Na sprzedaż kameralna inwestycja nowoczesnych apartamentów bezczynszowych, zlokalizowana w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 000 zł52 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Żory Kleszczów apartamenty bezczynszowe | wysoki standard | ogródek Na sprzedaż kameralna inwestycja nowoczesnych apartamentów bezczynszowych, zlokalizowana w zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł55,26 m² 6 677,52 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 ** W stylu glamour ** cena do negocjacji ** **3 pokoje** Prezentuję do sprzedaży ciekawą nieruchomość o pow. około 55,26m2, usytuowane na dziesiątym piętrze, trzypokojowe. Okna od stron.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

349 000 zł60 m² 5 816,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie typu M4 o pow. 56,26m2 znajdujące się w najbardziej pożądanej lokalizacji Żor - przy ul. Wojska Polskiego! W kilka minut jesteś na Autostradzie A1 lub trasie dk1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł104 m² 6 346,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupoziomowe M-5 Żory Rój, ogródek, nowe budownictwo. - M-5 - powierzchnia: 104 m2 - ogródek 152 m2 - 2 miejsca postojowe - 2 łazienki - ogrzewanie: gazowe kotłem dwufunkcyjnym, podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł55,70 m² 5 008,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Super okazja M-4 żory os. Korfantego wolne od zaraz * 279 tys* tylko W solid taka oferta. Licencjonowane biuro nieruchomości posiadamy w swoje ofercie mieszkanie położone w niskim bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Żory,śląskie

449 000 zł53,30 m² 8 424,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bezczynszowe mieszkanie z duszą w Żorach - 53 m , ul. Weltzla Marzysz o mieszkaniu gotowym do zamieszkania, w spokojnej i bezpiecznej okolicy? Oferujemy przestronne 53 m w.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł62 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokoje | 62 m | 1 piętro | balkon | gotowe do wprowadzenia | Os. Gwarków Aspect Nieruchomości prezentuje komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł66,16 m² 11 865,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz miejsca, gdzie życie tętni energią, a Ty masz wszystko na wyciągnięcie ręki? Zapomnij o staniu w korkach i długich dojazdach. Zamieszkaj w City Park przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł101 m² 6 435,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta - nowoczesne energooszczędne apartamenty dwupoziomowe Z tarasem na sprzedaż! Wybierz nowe miejsce dla siebie i twojej rodziny, które stanie się Twoim wymarzonym domem!.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł64,36 m² 4 661,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** nowa oferta *** żory-ul. Strażacka! M 3! ***3 Piętro *** Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 45,98 m2 z przynależną piwnicą, łącznie 64,36m2. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 000 zł48,60 m² 8 127,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament 2-pokojowy z ogródkiem parter 395.000 PLN dla biura i podatku pcc 2% Mam przyjemność zaoferować Ci apartament o pow. 48,6 m2 na parterze na powstającym osiedlu w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 880 zł61,28 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Żory-Rogoźna, III etap nowej inwestycji Oferujemy na sprzedaż apartament na parterze w nowoczesnych, dwulokalowych budynkach w zabudowie szeregowej. Mieszkania na parterze i piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł47 m² 5 957,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ciepłe, jasne mieszkanie z widokiem na zachodzące słońce. Tylko 700 m od Rynku To mieszkanie ma w sobie coś wyjątkowego. Cisza, jakiej trudno szukać w mieście. Zachody słońca.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł70,70 m² 4 950,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Żory - mieszkanie typu M-6 na osiedlu Pawlikowskiego, za cenę 350.000,- zł Przedstawiamy Państwu mieszkanie, zlokalizowane na V-tym piętrze w wysokim bloku na osiedlu Pawlikowskiego w Żorach.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł85 m² 7 635,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie w Biurze Nieruchomości Prestige! Szukasz wyjątkowego mieszkania, które łączy nowoczesny styl, komfort i prestiżową lokalizację? To miejsce może być właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta - nowoczesne energooszczędne apartamenty Z ogródkiem na sprzedaż! Wybierz nowe miejsce dla siebie i twojej rodziny, które stanie się Twoim wymarzonym domem!.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł54,20 m² 9 206,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł101,20 m² 5 918,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament z możliwością podziału na 2 niezależne mieszkania Cena: 599 000 pln oraz podatku pcc 2% Mam przyjemność zaprezentować lokal kameralnym osiedlu w jednej z najbardziej.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij