Apartament, ul. Okrężna

Okrężna, Żory, śląskie

  • 359 000 zł
  • 34,69 m²
  • 10 348,80 zł/m²

Zdjęcie

L.A.T.E.

Skontaktuj się

Apartament, ul. Okrężna

Okrężna, Żory, śląskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

359 000 zł

34,69 m²

10 348,80 zł/m²

Apartament, ul. Okrężna

Zaktualizowane: 19 maja 2026

359 000 zł 34,69 m² 10 348,80 zł/m²

Piętro:
3/8
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

3/8

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 359 000 zł (10 348,80 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Żorach)
  • Dostępne: czerwiec 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 34,69 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/8, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (2,93 m²)
  • Czynsz: 200 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości, zaktualizowane: 19.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest w pełni umeblowane, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 34,69 m², zlokalizowane w Żorach przy ul. Okrężnej. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu, jakości i gotowego do zamieszkania wnętrza.

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi z zabudową kuchenną. Wnętrze jest jasne, z dużymi oknami, co zapewnia dobre doświetlenie, wyposażone w ogrzewanie podłogowe. (...)

Agent

L.A.T.E.

538 998...

538 998 150

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.