dowolna

Mieszkania na sprzedaż Żory - Oferty „sprzedam mieszkanie”

67 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

67 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

420 000 zł55 m² 7 636,36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie M4 55 m w Żory, os. Korfantego Oferujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w niskim bloku na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

656 000 zł61,67 m² 10 637,26 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Sprzedaż mieszkania nr 14 w segmencie B: powierzchnia: 61,67 m Taras na dachu: 36,41 m Komórka lokatorska: 1,11 m 4-piętro Segment: b Miejsca parkingowe: dostępne Dodatkowo:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 000 zł40,26 m² 9 388,97 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Sprzedaż mieszkania nr 3 w segmencie B: powierzchnia: 40,26 m Taras: 6,40 m Komórka lokatorska: 1,52 m Piętro: parter Segment: b Miejsca parkingowe: dostępne Dodatkowo: ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł63,63 m² 8 942,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Sprzedaż mieszkania nr 6 w segmencie B: powierzchnia: 63,63 m Balkon: 4,88 m Komórka lokatorska: 1,49 m 1-piętro Segment: b Miejsca parkingowe: dostępne Dodatkowo: ogrodzony plac.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

327 000 zł46,85 m² 6 979,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas. Na sprzedaż mieszkanie z wyposażeniem w bardzo dobrej lokalizacji Żor ul. Wojska Polskiego - składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Żory - osiedle sikorskiego mieszkanie typu M4 bardzo dobra lokalizacja 3 pokoje niski blok - 4 piętro Powierzchnia użytkowa: 55,30 m2 największe atuty mieszkania: niski blok możliwość własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

685 000 zł62,26 m² 11 002,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny bezczynszowy apartament gotowy do zamieszkania Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkową ofertę pięknego, przytulnego i słonecznego apartamentu z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł101,20 m² 5 918,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Apartament 2-poziomowy | 5 pokoi | 101,2 m | Żory - Rówień Cena: 599 000 pln oraz podatku pcc 2% Mam przyjemność zaprezentować nowoczesny, trzy-poziomowy apartament z 2 balkonami,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł67,74 m² 6 200,18 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| "alternatywa" Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania typu M6 w Żorach na os. Pawlikowskiego na VII piętrze w wysokim bloku. Mieszkania o pow. 67,74m 2 w układzie 3x1,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł55,70 m² 6 732,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Super okazja M-4 żory os. Sikorskiego umenlowane I wyposażone IV piętro okazja niski blok licencjonowanie biuro nieruchomości solid poleca mieszkanie położone w niskim bloku IV piętrze na Os.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł54,20 m² 9 206,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Żory - baranowice mieszkanie Z własnym ogródkiem 54,20 m2 - 330m2 działki - 499 000 zł dwa miejsca parkingowe wyłącznie U nas taka oferta! nie szukaj dalej! W swojej ofercie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z aneksem Żory

Żory,śląskie

483 000 zł70 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 70m2 w zabudowie szeregowej Żory Zapraszamy do zakupu nowoczesnego mieszkania w nowo wybudowanych budynkach w zabudowie szeregowej. Lokalizacja: - 3km do centrum - zaledwie 900.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 000 zł69 m² 7 797,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 69 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnej zabudowy szeregowej w Żorach. To idealna propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 945 zł54,88 m² 8 964,01 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja K12 Apartamenty to unikalne przedsięwzięcie w skali Żor - rewolucja mieszkaniowa w sercu tego miasta.Widoki, których nie dostaniesz nigdzie indziej w Żorach! OSTATNIE TAK WYSOKO.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 000 zł52 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Żory Kleszczów apartamenty bezczynszowe | wysoki standard | ogródek / balkon Na sprzedaż kameralna inwestycja nowoczesnych apartamentów bezczynszowych, zlokalizowana w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 000 zł52 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Żory Kleszczów apartamenty bezczynszowe | wysoki standard | ogródek Na sprzedaż kameralna inwestycja nowoczesnych apartamentów bezczynszowych, zlokalizowana w zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

349 000 zł60 m² 5 816,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie typu M4 o pow. 56,26m2 znajdujące się w najbardziej pożądanej lokalizacji Żor - przy ul. Wojska Polskiego! W kilka minut jesteś na Autostradzie A1 lub trasie dk1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł104 m² 6 346,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupoziomowe M-5 Żory Rój, ogródek, nowe budownictwo. - M-5 - powierzchnia: 104 m2 - ogródek 152 m2 - 2 miejsca postojowe - 2 łazienki - ogrzewanie: gazowe kotłem dwufunkcyjnym, podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł55,70 m² 5 008,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Super okazja M-4 żory os. Korfantego wolne od zaraz * 279 tys* tylko W solid taka oferta. Licencjonowane biuro nieruchomości posiadamy w swoje ofercie mieszkanie położone w niskim bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Żory,śląskie

449 000 zł53,30 m² 8 424,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bezczynszowe mieszkanie z duszą w Żorach - 53 m , ul. Weltzla Marzysz o mieszkaniu gotowym do zamieszkania, w spokojnej i bezpiecznej okolicy? Oferujemy przestronne 53 m w.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł62 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokoje | 62 m | 1 piętro | balkon | gotowe do wprowadzenia | Os. Gwarków Aspect Nieruchomości prezentuje komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł66,16 m² 11 865,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz miejsca, gdzie życie tętni energią, a Ty masz wszystko na wyciągnięcie ręki? Zapomnij o staniu w korkach i długich dojazdach. Zamieszkaj w City Park przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

399 000 zł55,50 m² 7 189,19 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, do którego się wprowadzasz I po prostu żyjesz Żory - os. Powstańców Śląskich | 3 pokoje | 55,5 m | balkon | klimatyzacja | winda Są mieszkania, które są. I są takie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł101 m² 6 435,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta - nowoczesne energooszczędne apartamenty dwupoziomowe Z tarasem na sprzedaż! Wybierz nowe miejsce dla siebie i twojej rodziny, które stanie się Twoim wymarzonym domem!.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł64,36 m² 4 661,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** nowa oferta *** żory-ul. Strażacka! M 3! ***3 Piętro *** Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 45,98 m2 z przynależną piwnicą, łącznie 64,36m2. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 000 zł48,60 m² 8 127,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament 2-pokojowy z ogródkiem parter 395.000 PLN dla biura i podatku pcc 2% Mam przyjemność zaoferować Ci apartament o pow. 48,6 m2 na parterze na powstającym osiedlu w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł66,71 m² 8 244,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w zabudowie szeregowej Żory, ul. Owocowa Twoje nowe miejsce w sercu zielonej i spokojnej części miasta lokalizacja Kameralne osiedle przy ul. Owocowej w Żorach to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 880 zł61,28 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Żory-Rogoźna, III etap nowej inwestycji Oferujemy na sprzedaż apartament na parterze w nowoczesnych, dwulokalowych budynkach w zabudowie szeregowej. Mieszkania na parterze i piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł47 m² 5 957,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ciepłe, jasne mieszkanie z widokiem na zachodzące słońce. Tylko 700 m od Rynku To mieszkanie ma w sobie coś wyjątkowego. Cisza, jakiej trudno szukać w mieście. Zachody słońca.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł70,70 m² 4 950,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Żory - mieszkanie typu M-6 na osiedlu Pawlikowskiego, za cenę 350.000,- zł Przedstawiamy Państwu mieszkanie, zlokalizowane na V-tym piętrze w wysokim bloku na osiedlu Pawlikowskiego w Żorach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta - nowoczesne energooszczędne apartamenty Z ogródkiem na sprzedaż! Wybierz nowe miejsce dla siebie i twojej rodziny, które stanie się Twoim wymarzonym domem!.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł54,20 m² 9 206,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł101,20 m² 5 918,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament z możliwością podziału na 2 niezależne mieszkania Cena: 599 000 pln oraz podatku pcc 2% Mam przyjemność zaprezentować lokal kameralnym osiedlu w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

624 000 zł80,03 m² 7 797,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż! Piękny apartament w żorach - spełnij swoje marzenie już dziś! Ostanie dwa apartamenty o takim metrażu! Oferujemy Państwu piękny nowoczesny apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł49,34 m² 5 857,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Jasne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją | Żory | 49m Na sprzedaż funkcjonalne, jasne i klimatyzowane mieszkanie 3-pokojowe z dużym salonem i aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

538 500 zł50,30 m² 10 705,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 3 pokoje z balkonem | Nowe budownictwo Na sprzedaż mieszkanie w nowym budownictwie o powierzchni 50,3 m , położone na 3 piętrze budynku z 2022 roku w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł635 m² 785,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem produkcyjno- magazynowym Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w Żorach , w spokojnej prestiżowej dzielnicy osiny , z łatwym dostępem do.