dowolna

Działki na sprzedaż Żory - Oferty sprzedaży działek

92 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

92 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

388 000 zł1 931 m² 200,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Żorach ul. Rzeczna, mpzp, pełne media, 1931m Na sprzedaż działka położona w Żorach, w rejonie ul. Rzecznej (działka zlokalizowana za zabudową przy numerze 10).

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł14 398 m² 138,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z dużym potencjałem inwestycyjnym Żory, dojazd od ul. Łęgowej Na sprzedaż duża działka o powierzchni 14 398 m , położona w Żorach, z dojazdem od ul. Łęgowej.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 086 m² 234,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Żory, rój Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1086 m , położona w Żorach (dzielnica Rój). Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł525 m² 340,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej, o powierzchni 525m2 usytuowanej w atrakcyjnej lokalizacji w Żorach. Działka znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

299 000 zł2 055 m² 145,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 2055 m , położona przy ul. Włościańskiej w Żorach (dzielnica Folwarki), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. To.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł8 292 m² 64,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość składająca się z 3 działek o łącznej powierzchni 0,8292 ha. Działka idealna pod usługi oraz tereny towarzyszących im parkingów. Zobacz film.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł2 436 m² 400,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tu nie kupujesz tylko działki. Tu kupujesz przestrzeń na przyszłość. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w Żorach o imponującej powierzchni 2436 m , oferowana w cenie 975 000.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł826 m² 593,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzialka budowlana w Osinach Cena do negocjacji! Do sprzedazy dzialka budowlana o powierzchni okolo 826 m2 w Zorach w spokojnej dzielnicy Osiny. Dzialka jest pusta ( nie zabudowana ) nie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

399 000 zł1 345 m² 296,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o wymiarach ok. 30m x 40m w świetnej lokalizacji. Opis: mam przyjemność przedstawić Państwu działkę usługowo-budowlaną zlokalizowaną w Żorach przy ul. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

178 150 zł2 545 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Szukasz Działki Pod Własną Działalność Usługową w Żorach? Sprawdź naszą ofertę poniżej. Przedstawiam na sprzedaż działkę o powierzchni 2 545 m2 przy ulicy Kłokocińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł1 261 m² 249,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w Żorach - Twoje miejsce na ziemi w Kleszczowie! Szukasz idealnej przestrzeni pod budowę wymarzonego domu? Prezentujemy doskonałą działkę budowlaną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa okazja inwestycyjna w jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji w Żorach! Prezentujemy na sprzedaż kompleks dwóch działek o łącznej powierzchni 5521 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł1 504 m² 209,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka usługowa 1504 m przy dk81 w Żorach Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 1504 m , położona w Żorach bezpośrednio przy drodze krajowej nr 81 (trasa Katowice -.

Szczegóły ogłoszenia

131 000 zł750 m² 174,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjną działkę budowlaną Rudziczka o powierzchni 750 m . Cisza, las i wszystkie media miejsce na Twój wymarzony dom. 3 minuty do Biedronki w Suszcu. Położoną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 232 m² 219,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

**działka w Kleszczowie** Prezentuję do sprzedaży przepiękną działkę budowlaną o pow. 1232 m2 zlokalizowaną w Żorach w dzielnicy Kleszczów. Parcela płaska. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł821 m² 998,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z projektem i pozwoleniem na budowę - 6 mieszkań | Centrum Żor Cena: 820 000 pln Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna z gotowym projektem oraz prawomocnym pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł501 m² 219,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam piękną, dużą działkę zlokalizowaną na rod im. J. Kłapczyka w Żorach. Powierzchnia 501m2 Na działce posadowiony jest murowany budynek z salonem i aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

234 500 zł979 m² 239,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do kontaktu oraz zapoznania się ze szczegółami oferty Zapraszam na prezentację nieruchomości Świetnie zlokalizowana działka dla osób poszukujących miejsca na swój dom informacje podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł2 999 m² 329,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna w znakomitym położeniu. Działka położona przy ul. Pszczyńskiej przy drodze Żory- pszczyna. Działka mn/u przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł4 821 m² 269,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gratka dla inwestora żory baranowice przy głównej drodze krajowej nr 81 - blisko panattoni park żory! działka inwestycyjna Z dogodnym asfaltowym zjazdem I dojazdem Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 938 m² 273,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezydent miasta żory ogłasza drugi nieograniczony przetarg ustny (licytacja) na sprzedaż prawa własności nieruchomości, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Żory położonej w Żorach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

250 000 zł895 m² 279,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nowa oferta Działka żory baranowice same centrum okazyjna cena 250 tys. Tylko U nas. Wyłączność solid nieruchomości oferuje okazje. Mamy do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni 895.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł969 m² 252,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Działka budowlana Żory- rowień ul. Cysterska/wiklinowa (róg dwóch ulic). Powierzchnia: 969 m2 Wymiary: około 49m od frontu na 20m2 Droga posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 013 m² 275,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa (z możliwością funkcji mieszkalnej) żory - kleszczów pierwsza linia zabudowy wszystkie media Powierzchnia działki: 0.1013 ha Oferujemy do sprzedaży dobrze usytuowaną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł989 m² 282,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną o powierzchni 989 m , położoną w Żorach, dzielnica Rój. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 20,5 m x 48 m, co czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł902 m² 342,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność biura! Działka budowlana Żory-Rój 902m2 Nieruchomość zlokalizowana w trzeciej linii zabudowy od ulicy gminnej, obręb Rój, województwo Śląskie o pow. 902m2+ udział.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 069 m² 229,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jedyna taka oferta działka budowlana żory baranowice okazyjna lokalizacja 245 tys solid nieruchomości oferuje okazje. Mamy do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni 1069. Ukształtowanie.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł2 863 m² 114,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana położona w drugiej linii zabudowy, o łącznej powierzchni 2863 m2, z czego około 190 m2 przypada na drogę dojazdową do działki (gratis), a około.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł5 038 m² 257,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł656 m² 274,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność biura Marzysz o dużej przepięknej działce z dala od miastowego zgiełku? Działka budowlana Żory dzielnica Folwarki Twoja prywatna oaza spokoju! Powierzchnia: 656 m2.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 190 m² 117,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlano-rolna - Żory, rój Powierzchnia: 1190 m | Cena: 140 000 zł Oferuję działkę budowlano-rolną o powierzchni 1190 m , położoną w spokojnej dzielnicy Rój.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł885 m² 179,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta działek budowlanych żory rój okazyjna cena 159 tys tylko U nas solid nieruchomości oferuje okazje. Mamy do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni 885 m2. Media blisko działki.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 932 m² 310,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka przemysłowa 1932 m | Żory ul. Gajowa Na sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni 1932 m , położona w Żorach przy ul. Gajowej, nieopodal Katowickiej Specjalnej Strefy.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł802 m² 280,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka budowlana W żorach-roju *** oferta na wyłączność *** Mam przyjemność zaoferować działkę budowlaną położoną wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej, w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł8 302 m² 234,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana Żory - Kleszczówka | 8302 m | ul. Mikołowska Cena: 1.950.000 zł Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8302 m , zlokalizowana w Żorach - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

259 900 zł840 m² 309,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealna oferta dla osób, które cenią sobie ciszę, spokój i dobrą lokalizację. Na sprzedaż wyjątkowa działka (19,5x 43) o pow. 840 m2 usytuowana w bocznej, ślepej ulicy Rzecznej.

Szczegóły ogłoszenia

757 700 zł15 154 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest duży teren rolny o powierzchni ok. 1,5 ha, położony w spokojnej dzielnicy Żory-Baranowice. Nieruchomość składa się z dwóch działek sprzedawanych łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł10 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Żory atrakcyjne miejsce dla inwestycji I prowadzenia biznesu! oferta dla firm! działka przemysłowa pow. 10000m2 żory - obręb: osiny cena: 1.500.000 zł Przedmiotem sprzedaży jest działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł5 038 m² 277,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dobrze skomunikowana działka pod działalność przemysłowo - usługową w Żorach. Zostały wydane warunki zabudowy, wszystkie media w drodze w granicy działki. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł8 580 m² 40,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność biura Marzysz o dużej przepięknej działce z dala od miastowgo zgiełku? Działka budowlano-rolna z dwoma stawami hodowlanymi - twoja prywatna oaza spokoju!.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł6 339 m² 189,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjno- usługowa żory baranowice tylko W solid nieruchomości. Mamy do zaoferowania działkę inwestycyjną położoną Żory dzielnica Baranowice. Działka o pow. 6339 m2 działka.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij