dowolna

Działki budowlane Żory - Ogłoszenia sprzedaży działek

62 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

388 000 zł1 931 m² 200,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Żorach ul. Rzeczna, mpzp, pełne media, 1931m Na sprzedaż działka położona w Żorach, w rejonie ul. Rzecznej (działka zlokalizowana za zabudową przy numerze 10).

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł14 398 m² 138,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z dużym potencjałem inwestycyjnym Żory, dojazd od ul. Łęgowej Na sprzedaż duża działka o powierzchni 14 398 m , położona w Żorach, z dojazdem od ul. Łęgowej.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 086 m² 234,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Żory, rój Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1086 m , położona w Żorach (dzielnica Rój). Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł525 m² 340,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej, o powierzchni 525m2 usytuowanej w atrakcyjnej lokalizacji w Żorach. Działka znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

299 000 zł2 055 m² 145,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 2055 m , położona przy ul. Włościańskiej w Żorach (dzielnica Folwarki), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. To.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł2 436 m² 400,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tu nie kupujesz tylko działki. Tu kupujesz przestrzeń na przyszłość. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w Żorach o imponującej powierzchni 2436 m , oferowana w cenie 975 000.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł826 m² 593,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzialka budowlana w Osinach Cena do negocjacji! Do sprzedazy dzialka budowlana o powierzchni okolo 826 m2 w Zorach w spokojnej dzielnicy Osiny. Dzialka jest pusta ( nie zabudowana ) nie.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł1 261 m² 249,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w Żorach - Twoje miejsce na ziemi w Kleszczowie! Szukasz idealnej przestrzeni pod budowę wymarzonego domu? Prezentujemy doskonałą działkę budowlaną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

180 000 zł656 m² 274,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność biura Marzysz o dużej przepięknej działce z dala od miastowego zgiełku? Działka budowlana Żory dzielnica Folwarki Twoja prywatna oaza spokoju! Powierzchnia: 656 m2.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 452 m² 289,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko i wyłącznie u nas! Działka budowlana Żory-Rogoźna 1452m2 Bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej! Idealna pod inwestycję, możliwość postawienia domów zabudowie szeregowej (7.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 200 m² 187,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w spokojnej i rozwijającej się okolicy, pomiędzy ulicami Łąkową, wysoką i Gminną. Oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł699 m² 300,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w Żorach Baranowicach lokalizacja: ńieruchomość jest położona przy lasku Baraniok. W kilka minut dojedziemy do dk 81, centrum Handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

424 999 zł1 573 m² 270,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Żorach, w dzielnicy Rowień, przy ul. Harcerzy Buchalików. To miejsce łączy spokój kameralnej zabudowy z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

131 000 zł750 m² 174,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjną działkę budowlaną Rudziczka o powierzchni 750 m . Cisza, las i wszystkie media miejsce na Twój wymarzony dom. 3 minuty do Biedronki w Suszcu. Położoną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 051 m² 160,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana - Żory, rój | 2051 m | 330 000 pln Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2051 m , położona w spokojnej i zielonej dzielnicy Rój.

Szczegóły ogłoszenia

369 900 zł1 396 m² 264,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w urokliwym i doskonale skomunikowanym miejscu Żor Baranowice. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Dodatkowo nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł821 m² 998,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z projektem i pozwoleniem na budowę - 6 mieszkań | Centrum Żor Cena: 820 000 pln Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna z gotowym projektem oraz prawomocnym pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

209 440 zł1 120 m² 187 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest duża działka budowlana! Przedmiotowa działka o przeznaczeniu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej o symbolu E3 mn Działka położona w Żory - Rój doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 055 m² 241,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Żorach (rój) - 1055 m , świeżo wydzielona Na sprzedaż ustawna, świeżo wydzielona działka budowlana o powierzchni 1055 m , położona w dzielnicy Rój przy.

Szczegóły ogłoszenia

234 500 zł979 m² 239,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do kontaktu oraz zapoznania się ze szczegółami oferty Zapraszam na prezentację nieruchomości Świetnie zlokalizowana działka dla osób poszukujących miejsca na swój dom informacje podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł868 m² 345,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Żorach Prezentuję do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni około 868 m 2 zlokalizowaną w Żorach dzielnica Osiny. Oferta kierowana do osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

218 000 zł700 m² 311,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Uzbrojona działka budowlana- żory- blisko samego centrum! Super lokalizacja! *218 tys* licencjonowane biuro nieruchomości solid .Przedstawiam Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną w Żorach.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł969 m² 252,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Działka budowlana Żory- rowień ul. Cysterska/wiklinowa (róg dwóch ulic). Powierzchnia: 969 m2 Wymiary: około 49m od frontu na 20m2 Droga posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł989 m² 282,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną o powierzchni 989 m , położoną w Żorach, dzielnica Rój. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 20,5 m x 48 m, co czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł841 m² 297,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki budowlanej! Lokalizacja: teren położony w cichej i spokojnej dzielnicy Żor- osinach. Tylko kilka minut od głównej drogi, co zapewnia doskonałą, darmową.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł902 m² 342,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność biura! Działka budowlana Żory-Rój 902m2 Nieruchomość zlokalizowana w trzeciej linii zabudowy od ulicy gminnej, obręb Rój, województwo Śląskie o pow. 902m2+ udział.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 069 m² 229,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jedyna taka oferta działka budowlana żory baranowice okazyjna lokalizacja 245 tys solid nieruchomości oferuje okazje. Mamy do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni 1069. Ukształtowanie.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł2 863 m² 114,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana położona w drugiej linii zabudowy, o łącznej powierzchni 2863 m2, z czego około 190 m2 przypada na drogę dojazdową do działki (gratis), a około.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł656 m² 274,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 190 m² 117,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlano-rolna - Żory, rój Powierzchnia: 1190 m | Cena: 140 000 zł Oferuję działkę budowlano-rolną o powierzchni 1190 m , położoną w spokojnej dzielnicy Rój.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł802 m² 280,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka budowlana W żorach-roju *** oferta na wyłączność *** Mam przyjemność zaoferować działkę budowlaną położoną wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej, w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł8 302 m² 234,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana Żory - Kleszczówka | 8302 m | ul. Mikołowska Cena: 1.950.000 zł Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8302 m , zlokalizowana w Żorach - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

259 900 zł840 m² 309,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealna oferta dla osób, które cenią sobie ciszę, spokój i dobrą lokalizację. Na sprzedaż wyjątkowa działka (19,5x 43) o pow. 840 m2 usytuowana w bocznej, ślepej ulicy Rzecznej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł8 580 m² 40,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność biura Marzysz o dużej przepięknej działce z dala od miastowgo zgiełku? Działka budowlano-rolna z dwoma stawami hodowlanymi - twoja prywatna oaza spokoju!.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł930 m² 267,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka W żorach Działka na sprzedaż - Żory (rowień) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 930 m , położona w zielonej części Żor - w dzielnicy Rowień.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 596 m² 78,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W żorach (rój) Na sprzedaż działka położona w Żorach zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego - pod zabudowę jednorodzinną + rola razem o powierzchni 1416 m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł2 100 m² 230,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: atrakcyjna działka budowlana 2100 m w Żorach idealna pod inwestycję lub budowę domu! Oferujemy wyjątkową nieruchomość gruntową o powierzchni 2100 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 224 m² 179,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana - Żory, rogoźna | 2224 m | 399 000 zł Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2224 m , położona przy ul. Łęgowej w spokojnej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł921 m² 162,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność biura! Działka budowlana Żory-Rój ul.Kłokocińska 921m2 Nieruchomość zlokalizowana w piątej linii zabudowy w Żorach, obręb Rój, województwo Śląskie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 050 m² 252,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kącie w spokojnej i przyjemnej okolicy? Przedstawiamy wyjątkową działkę budowlaną, która z pewnością spełni Twoje oczekiwania! Znajduje się ona.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł6 569 m² 254,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gratka dla inwestora żory osiny / baranowice działka budowlana W 50% oraz częściowo do przekształcenia na tereny budowlane położona blisko dwupasmówki tzw. Wiślanki. Powierzchnia działki:.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij