dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Żory - Oferty sprzedaży i najmu

45 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 ogłoszeń

310 000 zł49,34 m² 6 282,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Super okazja! 2 pokoje z balkonem / 1 piętro - Żory, os. Gwarków! Na sprzedaż wyjątkowo zadbane i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, położone na 1 piętrze - najbardziej pożądanym zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł67,74 m² 5 904,93 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, możliwość zakupu przez osoby Z poza ue "alternatywa" Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania typu M6 w Żorach na os.

Szczegóły ogłoszenia

767 200 zł137 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa oferta nowoczesne, zamknięte osiedle W żorach! Budynki w zabudowie bliźniaczej - wysoki standard! - 8 przestrzennych apartamentów z ogródkiem wraz z ogródkiem w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł85 m² 7 635,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie w Biurze Nieruchomości Prestige! Szukasz wyjątkowego mieszkania, które łączy nowoczesny styl, komfort i prestiżową lokalizację? To miejsce może być właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Weltzla

Żory,śląskie

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealna dla singla lub pary. Nowoczesna, komfortowa kawalerka o powierzchni 30 m z balkonem, zlokalizowana w nowym budynku oddanym do użytkowania w 2026 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Weltzla

Żory,śląskie

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna, komfortowa kawalerka o powierzchni 30 m z balkonem, w świetnej lokalizacji w Żorach. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze. Lokalizacja: ulica Augustyna Weltzla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

375 000 zł56 m² 6 732,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

M4 po remoncie - 55,7 m - balkon - Os. Korfantego Wyjątkowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, dopracowane w każdym detalu. Gotowe do zamieszkania od zaraz z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Tęczowa

Żory,śląskie

538 000 zł69 m² 7 797,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zakupu mieszkania w nowych budynkach w zabudowie szeregowej, zlokalizowanych przy ul. Tęczowej w Żorach. Doskonała lokalizacja zaledwie 3,2 km od Rynku oraz 900 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Żory,śląskie

498 000 zł70 m² 7 114,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Handlowa

Żory,śląskie

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, elegancki apartament o powierzchni 41 m , położony na 2. piętrze nowoczesnego, prestiżowego apartamentowca w centrum Żor. Mieszkanie jest absolutnie nowe nikt nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Żory

399 000 zł54 m² 7 334,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe bezczynszowe mieszkanie w centrum Żor - al. Wojska Polskiego Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 46 m z piwnicą 8 m , położone na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Powstańców Śląskich,Żory

359 000 zł56 m² 6 445,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! M-4 I piętro niski blok oś. Powstańców śląskich oferta na wyłączność biura! Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie M 4 (55,70 m2) znajdujące się na oś. Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

339 000 zł56 m² 6 075,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dostępne od 1 marca - gotowe do zamieszkania! Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z funkcjonalnym układem i ciszą wokół? To M4 łączy komfort, bezpieczeństwo i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeptyckiego

Żory,śląskie

519 000 zł101 m² 5 118,34 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 101 m w samym sercu Żor - deptak | balkon | ogródek | 1 piętro oferta na wyłączność biura Wyobraź sobie mieszkanie w miejscu, gdzie wszystko masz dosłownie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Weltzla

Żory,śląskie

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Przedstawiam do wynajmu jasny, nowoczesny, komfortowe mieszkanie o powierzchni 41 m z balkonem, zlokalizowany w nowym budynku oddanym do użytkowania w 2026 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Weltzla

Żory,śląskie

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Przedstawiam do wynajmu nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 35 m z balkonem, zlokalizowane w nowym budynku oddanym do użytkowania w 2026 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Żory

399 000 zł54 m² 7 334,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania w centrum Żor, przy al. Wojska Polskiego. Bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 46 m z piwnicą 8 m , 2 pokoje, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Żory

Śródmieście,Żory

2 600 zł71 m² 36,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wynajmę 3-pokojowy apartament w samym centrum Żor 71 m2 (plus 3 m2 piwnicy). Tel.   . Doskonała lokalizacja w centrum Żor - apartamentowiec Zielona Podkowa: bliskość rynku oraz Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Handlowa

Śródmieście,Żory

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe wraz z garażem do wynajęcia. Gotowe do zamieszkania od zaraz! Bezpośrednio! Oferuję Państwu bezpośrednio piękne mieszkanie w nowym budynku z 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Osiedle 700-lecia Żor

700-lecia Żor,Żory

435 000 zł64 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Perfekcyjna oferta dla rodziny z dziećmi w świetnej okolicy! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,8 m , zlokalizowane na popularnym Osiedlu 700-lecia. Lokal jest zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żory

Władysława Pawlikowskiego,Żory

435 000 zł70 m² 6 248,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bez pośredników, co gwarantuje brak dodatkowych kosztów, komfortowe M5 w układzie 2x2 na osiedlu Pawlikowskiego. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Księcia Władysława,Żory

379 000 zł70 m² 5 375,89 zł/m²

 

Piętro:7/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne M-6 | 70,50 m | Osiedle Księcia Władysława Na sprzedaż oferujemy komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70,50 m , zlokalizowane na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle 700-lecia Żor

700-lecia Żor,Żory

450 000 zł63 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia przestronne, niesamowicie zadbane mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane w spokojnej części Żor. Nieruchomość łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żory

Władysława Sikorskiego,Żory

379 000 zł49 m² 7 687,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Rezerwacja Piękne, przytulne mieszkanie o powierzchni 49,30m2 w dobrej lokalizacji na os. Sikorskiego w Żorach, blisko sklepów, przychodni, żłobka, przedszkola, szkół oraz przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle 700-lecia Żor

700-lecia Żor,Żory

415 000 zł64 m² 6 504,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Świetna propozycja dla rodzin, które szukają wygodnej przestrzeni do życia w bardzo dobrze skomunikowanej części Żor! Mieszkanie o powierzchni 63,8 m znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Księcia Władysława

Księcia Władysława,Żory

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

M4 osiedle Księcia Władysława Żory - do wynajęcia! To świeżo wyremontowane i w pełni wyposażone mieszkanie, gotowe do wprowadzenia czeka na Ciebie! Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żory

Folwarki,Żory

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Żorach z ogródkiem, salon z kuchnią, łazienka i sypialnia. Taras na wyciągnięcie ręki. Miejsce parkingowe przy budynku, spokojna, zielona okolica. Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Osiedle 700-lecia Żor

700-lecia Żor,Żory

440 000 zł64 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż na 4 piętrze w niskim bloku na osiedlu 700-lecia. Powierzchnia lokalu 63,80m2. Nieruchomość wyremontowana, styl elegancki a zarazem bardzo przytulny. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żory

Wojciecha Korfantego,Żory

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 38 m , które dzięki swojemu metrażowi zapewnia dużą swobodę, rzadko spotykaną w kawalerkach. To prosta i konkretna propozycja dla singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Księcia Władysława

Księcia Władysława,Żory

379 000 zł56 m² 6 804,31 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

M4 do wejścia! 55.7m2 - 2. piętro z windą - Żory, os. Ks. Władysława Marzysz o mieszkaniu, które nie wymaga żadnych nakładów? Chcesz po prostu wejść i zamieszkać? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

700-lecia Żor,Żory

291 000 zł47 m² 6 191,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ciepłe, jasne mieszkanie z widokiem, który koi zmysły. Tylko 700 m od Rynku To mieszkanie ma w sobie coś wyjątkowego. Cisza, jakiej trudno szukać w mieście. Zachody słońca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skłodowskiej-Curie

Rój,Żory

545 000 zł104 m² 5 240,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowe mieszkanie bezczynszowe w nowym domu, w zabudowie bliźniaczej. 0 dodatkowych opłat, 0 prowizji, 0 podatku pcc. Tylko 5240zł/m2! Tylko 1 sąsiad. Jedno z mieszkań jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Księcia Władysława

Księcia Władysława,Żory

325 000 zł56 m² 5 834,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Powierzchnia mieszkania: ponad 55 m idealna dla rodziny Przestronny salon dużo miejsca do wspólnego spędzania czasu Dwa oddzielne pokoje mogą pełnić funkcję sypialni lub pokoi dziecięcych Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolontariuszy

Żory,śląskie

470 000 zł61 m² 7 715,04 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam ofertę mieszkania w nowym budynku z 2021 roku na czwartym piętrze przy ulicy Wolontariuszy. Nieruchomość o powierzchni 60.92m2 METRAŻ kuchni połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Księcia Władysława

Księcia Władysława,Żory

330 000 zł59 m² 5 621,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! * 3 duże pokoje z dużym balkonem o pow. 6,4 m2! * naprzeciwko Parku Cegielnia i tuż przy aquaparku! * idealnie czyste i bardzo zadbane!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Korfantego

Wojciecha Korfantego,Żory

325 000 zł56 m² 5 824,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja! bez prowizji! do zamieszkania od zaraz Umeblowane lub bez mebli. Okazyjna cena z meblami 325.000 zł : z wyposażeniem widocznym na zdjęciach i sprzętem AGD - zmywarka SIEMENS,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wojska Polskiego

700-lecia Żor,Żory

485 000 zł76 m² 6 370,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Świetne mieszkanie w świetnej lokalizacji Żory, aleja Wojska Polskiego Jeśli szukasz przestronnego mieszkania w topowej lokalizacji, blisko centrum, a jednocześnie w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Żory

700-lecia Żor,Żory

1 830 zł48 m² 38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu apartamentu 2 pokojowego usytuowanego w centrum miasta w nowym budownictwie na trzecim piętrze. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni otwartej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Pawlikowskiego

Władysława Pawlikowskiego,Żory

319 000 zł56 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu mieszkanie w Żorach na Osiedlu Pawlikowskiego. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w niskim bloku o powierzchni 56m2. Składa się salonu z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

700-lecia Żor,Żory

435 000 zł64 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rodzinne mieszkanie w Żorach na osiedlu 700-lecia Opis: mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie typu M-5 o powierzchni 63.80 mkw położone na czwartym piętrze niskiego bloku. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żory

Powstańców Śląskich,Żory

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie max. dla 2 osób, cisza i spokój.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij